Jump to content
Sign in to follow this  
Luk_

Relacja z biegu po Tatrach Zachodnich

Recommended Posts

Super! 馃檪 Zawsze co艣, a czy Sarnia czy G膮sienicowa mimo wszystko troch臋 wysi艂ku kosztuj膮 by je zrobi膰 biegowo 馃檪 Ta moja traska by艂a mega przyjemna (pr贸cz Chocho艂owskiej 馃槀), tak偶e koniecznie j膮 wytestuj. Mo偶e kiedy艣 uda si臋 gdzie艣 w podobnym okresie na siebie trafi膰 i razem co艣 przebiec 馃榾

@Luk_ jestem pod wra偶eniem! Serio! Chcia艂abym przynajmniej przej艣膰 t臋 tras臋, kt贸r膮 Ty przebieg艂e艣 馃槒 Gratulacje dla Ciebie馃憤馃敟

• Thanks 1

@vatra聽dzi臋kuj臋 馃檪 ale dla takiej g贸ro艂azki jak Ty nie s膮dz臋 by przej艣cie takiej trasy by艂o problemem 馃檪 kwestia nastawienia, 艂adny dzie艅 w g贸rach i mo偶na i艣膰. Robi艂em podobn膮 tras臋 wcze艣niej z kumplami, ale ca艂kowicie na spokojnie (z drzemkami i siedzeniem na ka偶dym szczycie) i wysz艂o jako艣 16h, tak偶e d艂ugi dzie艅 i mo偶na spokojnie 艣miga膰 馃檪

• Like ! 3

14 minut temu, Luk_ napisa艂:

Super! 馃檪 Zawsze co艣, a czy Sarnia czy G膮sienicowa mimo wszystko troch臋 wysi艂ku kosztuj膮 by je zrobi膰 biegowo 馃檪 Ta moja traska by艂a mega przyjemna (pr贸cz Chocho艂owskiej 馃槀), tak偶e koniecznie j膮 wytestuj. Mo偶e kiedy艣 uda si臋 gdzie艣 w podobnym okresie na siebie trafi膰 i razem co艣 przebiec 馃榾

Zobaczymy, jak si臋 moja przygoda potoczy 馃檪聽biegam dopiero od lutego, tak偶e jestem na pocz膮tku, mam nadziej臋, ciekawej drogi 馃檪聽ale racja, bieganie po prostym i to jeszcze w mie艣cie,聽nie nale偶膮聽do najciekawszych dla oczu. Dlatego jak zwi臋ksz臋 dystans to si臋 zaczn膮 wycieczki, tak偶e w g贸ry, taki jest plan 馃槈

• Like ! 3

Posted (edited)

Mam podobny problem 馃槢 u mnie jest p艂asko jak cholera. Na 15km biegu robi臋 jakie艣 17m przewy偶szenia, tak偶e sza艂u nie ma 馃槀 a las po kt贸rym biegam znam ju偶 na pami臋膰, bieg艂em ka偶d膮 艣cie偶k膮, a nawet poza 馃槣 a sam bieg po p艂askim w prze艂o偶eniu na g贸ry wiele wsp贸lnego nie ma, wi臋c du偶o czasu sp臋dzam te偶 na innych aktywno艣ciach, kt贸re owocuj膮 w艂a艣nie na podej艣ciach czy zbiegach 馃檪

BTW ja trenuj臋 od stycznia z ma艂膮 przerw膮 na sesj臋, tak偶e du偶o w tyle za mn膮 nie jeste艣馃檪

Edited by Luk_

Dnia 23.06.2020 o 22:48, Luk_ napisa艂:

Czyli Ty odpowiadasz za bezpiecze艅stwo 馃榿? Asekurujesz dupozjazdy znajomych? 馃榿

Niestety tak wysz艂o 馃槣 Jak kole偶anka zjecha艂a ze schodk贸w na G臋si膮 Szyj臋 i na prostej drodze w Dolinie Bia艂ego to wol臋 nie ryzykowa膰 coby p贸藕niej nie dzwoni膰 po TOPR, 偶e kto艣 po艂ama艂 nogi 馃檮 馃槄

• Like ! 2

5 godzin temu, martu艣 napisa艂:

Niestety tak wysz艂o 馃槣 Jak kole偶anka zjecha艂a ze schodk贸w na G臋si膮 Szyj臋 i na prostej drodze w Dolinie Bia艂ego to wol臋 nie ryzykowa膰 coby p贸藕niej nie dzwoni膰 po TOPR, 偶e kto艣 po艂ama艂 nogi 馃檮 馃槄

Ludzie chyba sobie upodobali dupozjazdy z G臋siej Szyi 馃槢 Zw艂aszcza ten ko艅cowy fragment, kt贸ry zaczyna si臋 na Rusinowej 馃檪 Bardzo wiele "dupolot贸w" mnie mija艂o, gdy sam stamt膮d schodzi艂em 馃榿 Sam te偶 spr贸bowa艂em, ale po nabraniu znacznej pr臋dko艣ci wyszed艂em z takiego samego za艂o偶enia jak Ty - szkoda "dzwoni膰 po TOPR, 偶e kto艣 po艂ama艂 nogi" 馃槣 Na takiej trasie troch臋 wstyd 馃榿

• Like ! 2
  • Haha 1

Szacun... Trasa do przej艣cia jest wymagaj膮ca, a do przebiegni臋cia.... moje uznanie :-).

• Thanks 1