Skocz do zawartości

Kawa na Głodówce


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend schronisko Głodówka oferuje darmową kawę z pięknym widokiem na Tatry dla każdego kto przyniesie ze szlaku worek ze śmieciami. Worki oraz rękawiczki udostępnia schronisko a każdy kto będzie chętny wziąć udział w akcji ma zagwarantowaną nie tylko pyszną kawę za darmo ale także możliwość wejścia na niedostępny dla przeciętnego turysty taras widokowy w schronisku PTTK Morskie Oko. Jeśli będzie duże zainteresowanie to kolejne akcje będą nagradzane bezpłatnym przejazdem tyrolką lub udostępnieniem przez schronisko rowerów turystycznych. Myślę że to fajna akcja i być może mi też się uda załapać na tę kawę ?

  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mnich Moderator napisał:

A nie masz wrażenia, że kiedyś było smaczniej? Nie wiem, może to tylko moje odczucia, ale ostatnimi czasy, jakby się trochę popsuło.

Kiedyś było pysznie i trochę bardziej kameralnie a teraz faktycznie jakby trochę mniej ale widoki nadal super ? Wiadomo że przy Roztoce i Kondratowej wszystko wypada słabiej?

A ja w ten długi weekend przeszłam kawał Beskidów i mogę polecić wszystkim Bacówkę na Rycerzowej Schronisko na Przegibku i na Rysiance. Zamiast spalać kalorie ciągle je uzupełniałam ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zośka napisał:

Kiedyś było pysznie i trochę bardziej kameralnie a teraz faktycznie jakby trochę mniej ale widoki nadal super ? Wiadomo że przy Roztoce i Kondratowej wszystko wypada słabiej?

A ja w ten długi weekend przeszłam kawał Beskidów i mogę polecić wszystkim Bacówkę na Rycerzowej Schronisko na Przegibku i na Rysiance. Zamiast spalać kalorie ciągle je uzupełniałam ?

Z wymienionych przez Ciebie znam tylko Rycerzową. Miejsce kultowe, taka Beskidzka Roztoka. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
5 godzin temu, Filip5468 napisał:

Kawę najlepiej sporządzić przed wyjściem na wędrówkę - jeszcze w domu ? smakuje o niebo lepiej niż ta kupiona na szlaku. Ja ostatnio kupiłem z Cafenado  i smakuje rewelacyjnie. Będę polecał ją każdemu

Tu sie natrętnie nie reklamuje, ale pisze o górach...

Żegnamy

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...