Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, co Wy na to, żebyśmy zorganizowali spotkanie forumowiczów. W naszych ukochanych Tatrach - rzecz jasna. Chyba najwyższa pora poznać się, razem powędrować, a wieczorem zintegrować ?

Dajcie proszę znać, co o tym myślicie. Jeśli będzie zainteresowanie, ustalimy wspólnie termin i szczegóły. Wstępnie myślałem o którymś weekendzie we wrześniu albo październiku. 

Piszcie, kto za! 

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! ? Jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej jestem za. Dobrze by było wcześniej zabrać się za organizację, tak aby każdy chętny miał możliwość zajęcia tych kilku dni w swoim kalendarzu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kacha napisał:

Świetny pomysł! ? Jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej jestem za. Dobrze by było wcześniej zabrać się za organizację, tak aby każdy chętny miał możliwość zajęcia tych kilku dni w swoim kalendarzu ? 

Tak, dlatego im szybciej osoby zainteresowane wyraża chęć uczestnictwa, tym szybciej zajmiemy się logistyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rapapacz napisał:

Mi też bardzo podoba się ten pomysł! ? I znam co najmniej 5 osób, którym też by się spodobał. ☺️ Pozapraszam je tutaj.

Świetnie! Im więcej fajnych i kochających góry ludzi, tym lepiej. Przypominam, że wszyscy zarejestrowani i aktywni forumowicze mają 20 procent rabatu na cały asortyment w sklepie @tatromaniak ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mateusz Z napisał:

Jak dla mnie za odległy termin, żeby planować wyjazd w góry. Jeśli będę mógł to jak najbardziej jestem chętny. Wspólna wyprawa dobrze nam zrobi ?

Wrzesień do dobry moment. W lecie nie każdy może wziąć dodatkowych parę dni wolnych w pracy z względu na sezon urlopowy. We wrześniu jest już po sezonie no i studenci mają jeszcze wolne.  Ale jeśli więcej osób byłoby chętnych np. w lipcu czy październiku to też dobrze, kwestia zorganizowania się.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna propozycja terminów:

11-13 września

18-20 września 

Jeśli chodzi o nocleg, to myślałem o Roztoce, Chochołowskiej, albo Ornaku. To dobre lokalizacje do fajnych, ale też nie wymagających zbytnio szlaków. Wiadomo, że wśród forumowiczów są zarówno pogromcy Orlej, jak i osoby mniej zaawansowane. A chodzi o to, żebyśmy wszyscy mieli przyjemność chodzenia. No i zachowali siły na wieczorną integrację ?

To oczywiście, na razie, tylko luźne propozycje. Dajcie znać, co o nich sądzicie. Jeśli macie inne pomysły, piszcie śmiało.

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MałaMi napisał:

Wrzesień do dobry moment

Zgadzam się ? Mi pasuje prawie każdy termin (jest kilka wyjątków), weekendy mam wolne, tak więc byle była pogoda i się widzimy. ^^

 

14 minut temu, Mnich Moderator napisał:

18-20 września 

Mi na 100 procent odpada 18 wrzesień każdego roku. 11-13 wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mateusz Z napisał:

PS. Zamiast czekać do września to kto jest z Warszawy zawsze można się spotkać wcześniej na miejscu przy kawie/piwie czy ognisku nad Wisłą ?

Jestem za! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

Drodzy, jutro zamykam listę osób, które będą nocować w schronisku podczas naszego spotkania. Jeśli ktoś jeszcze ma życzenie, by zabukować mu miejsce, serdeczna prośba o kontakt na priv ?

jaki termin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Wrzesień. Szczegóły na priv ?

Dzięki - początek września będzie dla mnie trudny do ogarnięcia, mam nadzieję że samoloty już będą latały.

Będzie decyzja w ostatniej chwili - może ktoś mnie przygarnie na waleta.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...