Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym ogłaszam, że limit miejsc w schronisku, gdzie będziemy nocować w trakcie naszego, wrześniowego spotkania został wyczerpany. Uzbierało nas się już na pewno 10 osób. Oczywiście, jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć (wiążę się to ze zorganizowaniem noclegu na własną rękę) serdecznie zapraszam. Wszelkie szczegóły na PW ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W ramach rozgrzewki przed wrześniowym spotkaniem zorganizowaliśmy szybki, spontaniczny trip po Taterkach. Nasze ambitne plany pokrzyżowała, niestety, pogoda, ale trochę sobie podreptaliśmy. Zawsze twierdziłem, że od samego wejścia na szczyt ciekawsza jest prowadząca nań droga ?

Na załączonym obrazku Mnich, a tuż za nim, w białej koszulce Tatromaniaka (a jakże!) człowiek dusza - czyli nasza forumowiczka @Kacha. Autorką zdjęcia jest nasza sympatyczna koleżanka @vatra

 

44C8DB0B-C2AA-4CA6-8559-30C3F2DFF047.jpeg

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Autorką zdjęcia jest nasza sympatyczna koleżanka @vatra

??? Nareszcie mogę zalajkować swoje zdjęcie? A tak na serio myślę @Mnich Moderator że od wejścia na szczyt i prowadzącej nań drogi jeszcze ciekawsze jest wspólne wędrowanie ? Kasia, Karol, Mnich - dzięki!?

  • Lubię to ! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.08.2020 o 14:54, Mnich Moderator napisał:

Do I Forumowego Spotkania Tatromaniaków dzielą nasz jeszcze 2 tygodnie. Ktoś jeszcze się pisze? ?

Wiem, że w gronie zainteresowanych omawiacie szczegóły, ale jak będzie bliżej wyjazdu, możecie podzielić się informacją, gdzie i kiedy będzie można Was spotkać? Ja nie mogę w pełni uczestniczyć, ale może na jeden dzień, w tym samym czasie uda się wyskoczyć i spotkać Waszą grupkę na szlaku? ?

Ja chętnie, w każdym razie...

Jutro się wybieram, tak na marginesie (wybaczcie off-topic), pooddychać trochę i zmęczyć się fizycznie, dla odmiany. No i zobaczyć co się zmieniło, w końcu już trochę czasu mnie nie było ? Orlą planuję przejść, może ktoś z Was też tam będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...