Jump to content
tatromaniak

Rabat dla Forumowiczów :)

Recommended Posts

14 godzin temu, Gieferg napisał:

Cenowo też tak sobie za tak prosty nadruk (mówię o bawełnianych), gdy można mieć na koszulce cokolwiek za 60% tej ceny.

Mamy wolny rynek - dla jednego to dużo, dla jednego mało, a jeszcze dla kogoś innego w sam raz.

Ktoś kupi, nie patrząc na cenę, bo będzie chciał się identyfikować ze społecznością albo spodoba mu się graficzny motyw (moim zdaniem górskie EKG wymiata), a inny kupi 60 procent taniej w Lidlu czy innym dyskoncie 🙂 

• Like ! 4

46 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Mamy wolny rynek - dla jednego to dużo, dla jednego mało, a jeszcze dla kogoś innego w sam raz.

Ktoś kupi, nie patrząc na cenę, bo będzie chciał się identyfikować ze społecznością albo spodoba mu się graficzny motyw (moim zdaniem górskie EKG wymiata), a inny kupi 60 procent taniej w Lidlu czy innym dyskoncie 🙂 

Co racja, to racja👍 koszulki Tatromaniaka jedyne w swoim rodzaju i tyle.... I tu nie chodzi o cenę tylko o to,, coś " 😉👌

• Like ! 2
  • Thanks 1

Posted (edited)
Cytat

Ktoś kupi, nie patrząc na cenę, bo będzie chciał się identyfikować ze społecznością albo spodoba mu się graficzny motyw (moim zdaniem górskie EKG wymiata), a inny kupi 60 procent taniej w Lidlu czy innym dyskoncie

Nie wiem co jest w lidlu, ja sobie koszulki robię na zamówienie o 40% taniej dokładnie takie na jakie mam ochotę i jakich się nie kupi ani w Lidlu ani nigdzie indziej 😛

Na coś bardziej efektownego może bym się skusił za nieco wyższą cenę.

Edited by Gieferg

Posted (edited)

Nie wiem czy to dzięki rabatowi czy po prostu coraz więcej jest Tatromaniaków bo widziałam kilkanaście osób w koszulkach i bluzach "tatromaniackich" a w Smokowcu spotkałam na parkingu całą rodzinę ubraną w "nasze" bluzy 👍🙂

Edited by Zośka
  • Like ! 6