Jump to content
tatromaniak

Rabat dla Forumowiczów :)

Recommended Posts

Moi Drodzy,

tak sobie pomyślałem...gdyby ktoś z Was chciał zamówić coś ze Sklepu Tatromaniaka, macie na wszystko ode mnie 20% rabatu. Tylko dla użytkowników Forum.

W ofercie koszulki, bluzy, kubki, puzzle, mapy, wydruki zdjęć itp. itd. - zajrzyjcie sami www.sklep-tatromaniak.pl

Kodów rabatowych jako takich nie mamy wprowadzonych, więc po prostu piszcie do mnie na priv gdybyście coś chcieli i pokieruję dalej 🙂

Pozdrawiam

• Like ! 4
  • Thanks 1

32 minuty temu, tatromaniak napisał:

Moi Drodzy,

tak sobie pomyślałem...gdyby ktoś z Was chciał zamówić coś ze Sklepu Tatromaniaka, macie na wszystko ode mnie 20% rabatu. Tylko dla użytkowników Forum.

W ofercie koszulki, bluzy, kubki, puzzle, mapy, wydruki zdjęć itp. itd. - zajrzyjcie sami www.sklep-tatromaniak.pl

Kodów rabatowych jako takich nie mamy wprowadzonych, więc po prostu piszcie do mnie na priv gdybyście coś chcieli i pokieruję dalej 🙂

Pozdrawiam

I to jest bardzo dobra informacja! Tak sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby każdy z forumowiczów miał chociaż jedną koszulkę ze wzorem wymyślonym przez @tatromaniak. Moglibyśmy wtedy zorganizować np. konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie w Tatrach zrobione w przyodzianym t-shircie. @tatromaniak mógłby np. ufundować dla zwycięzcy voucher kwotowy do wydania w jego sklepie. Dobrze myślę, Krzysztof? Jest to do zrobienia? 🙂

• Like ! 3

Jak najbardziej. Na Facebooku też od czasu do czasu pojawiają się konkursy koszulkowe, więc tak czy siak warto mieć 🙂

PS: Jak się dobrze postaramy to nagroda może być znacznie bardziej atrakcyjna - w przeszłości był np. wyjazd w Tatry!

• Like ! 3

Przed chwilą, tatromaniak napisał:

Jak najbardziej. Na Facebooku też od czasu do czasu pojawiają się konkursy koszulkowe, więc tak czy siak warto mieć 🙂

PS: Jak się dobrze postaramy to nagroda może być znacznie bardziej atrakcyjna - w przeszłości był np. wyjazd w Tatry!

Super. Choć ja niestety, jako mod, musiałbym się wyłączyć z konkursu, żeby nie było podejrzeń 😛 A wszystko na to wskazuje, że będzie o co zawalczyć.

Co myślicie o takim konkursie? Wzięlibyście udział? I które wzory koszulek podobają Wam się najbardziej? Dla mnie "EKG" i "Góry wzywają" to absolutne "must have". Właśnie czekam na przesyłkę 🙂

• Like ! 3

Ja już zamówiłam górskie ekg, akurat będzie na czerwcowy wyjazd! 🙂

• Like ! 4

2 minuty temu, Kacha napisał:

Ja już zamówiłam górskie ekg, akurat będzie na czerwcowy wyjazd! 🙂

Przy następnych zakupach koniecznie zgłoś się po rabat 🙂

• Like ! 2

Mam taki pomysł, a gdyby powstała taka "specjalna koszulka" dla forumowiczów. Po której moglibyśmy się rozpoznać na szlaku? 😊 można by było nawet ogłosić konkurs na logo czy też wzór takiej koszulki... 

Co myślicie? Może czapka albo komin?

• Like ! 6
  • Haha 1

Posted (edited)
2 godziny temu, Anuś napisał:

Mam taki pomysł, a gdyby powstała taka "specjalna koszulka" dla forumowiczów. Po której moglibyśmy się rozpoznać na szlaku? 😊 można by było nawet ogłosić konkurs na logo czy też wzór takiej koszulki... 

Co myślicie? Może czapka albo komin?

Ooo czapka (najlepiej truckerka!) świetny pomysł! Jestem na tak 😁 komin też fajna sprawa, ale ciężko będzie się rozpoznać gdy np. komin będzie na szyi, a rysunek zasłonięty 😛

Edited by Luk_
  • Like ! 1
  • Haha 4

Dnia 18.05.2020 o 17:16, tatromaniak napisał:

Właśnie przed chwilą odebrałam👍 Świetny pomysł @tatromaniak dzięki!!!

Może nareszcie nie będę musiała tłumaczyć wszystkim, dlaczego w weekend nigdy nie ma mnie w domu😉😂

IMG_20200520_154412.jpg

• Like ! 3
  • Haha 1

Posted (edited)

Koszulka klubowa to super sprawa.😀 Może to nie jest propozycją na logo ale takie dziś zostały przez nas odebrane. Nadruk na zamówienie.

IMG_20200520_193642887.jpg

IMG_20200520_192550905.jpgfajnie będą się prezentowały w czerwcu na szlaku 😃

Edited by Krisbin
  • Like ! 3
  • Wow 1

Moja z górskim ekg też dzisiaj dotarła, wrzucę relację z czerwcowego wypadu! ✌️

• Like ! 3

Przed chwilą, Kacha napisał:

Moja z górskim ekg też dzisiaj dotarła, wrzucę relację z czerwcowego wypadu! ✌️

Nie będziemy czekać do czerwca!

Pokaż nam teraz 🙂

• Haha 2

Ależ Ty niecierpliwy! 😜 Mamy się spotkać na szlaku, to może zobaczysz w realu, a tymczasem poniżej zdjęcie mojej 😉

IMG_20200520_205739.jpg

• Like ! 4
  • Haha 1

18 godzin temu, Kacha napisał:

@Anuś mój ulubiony cytat 🙂

Też lubię 😊 no i Giewont 😍

• Like ! 2