Jump to content

Wytrzyma艂e buty. Nie Scarpa

Recommended Posts

Dzie艅 Dobry 馃榾Czy kto艣 z was u偶ytkuje te konkretne modele? Poszukuje but贸w na okres od wiosny do jesieni. M贸j bud偶et to 750 z艂. Chodz臋 g艂贸wnie po Tatrach. Zach臋cona pozytywnymi opiniami na temat firmy Scarpa zdecydowa艂am si臋 na zakup modelu Scarpa rush niestety buty wytrzyma艂y 2 wyj艣cia nast臋pnie odklei艂a si臋 podeszwa. Po naprawie problem wr贸ci艂 co wi臋cej zacz臋艂a odkleja膰 si臋 podeszwa w drugim bucie. Szukam but贸w wytrzyma艂ych kt贸re pos艂u偶膮 mi wi臋cej ni偶 p贸艂 roku.聽

https://8a.pl/buty-damskie-salewa-mountain-trainer-lite-mid-gtx-green?gclid=CjwKCAjwgZCoBhBnEiwAz35Rwg25nxJlOKxsxbdBg9MhZki2iPOgwmkxVKRfvBWolvhz4hfNQHlfMBoCAlIQAvD_BwE

https://8a.pl/buty-trekkingowe-damskie-garmont-vetta-tech-gtx-grey-green

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Odnosz臋 nieodparte wra偶enie ,偶e walczysz z wymy艣lonym wrogiem . Na dodatek zaanga偶owanie kt贸re wykazujesz聽 mo偶e rodzi膰 pewne w膮tpliwo艣ci co do czysto艣ci Twoich intencji i nasuwa膰 podejrzenie ,偶e jak n

najbardziej imponuj膮ca jest przyczepno艣膰 , utrzyma膰 na p艂ytkach w pozycji go g贸ry nogami , naprawd臋 馃憦

No i chc膮c nie chc膮c zrobili艣my Salewie tak膮 reklam臋 偶e powinni to odpowiednio doceni膰馃榿. Mo偶e zasponsorowa膰 kolejn膮 integracj臋馃檮馃槈 ?

Posted Images

@WerkaMelkaWszystkie marki maj膮 fan贸w i przeciwnik贸w. Ja chodz臋 w Salewach ponad 12 lat i nigdy nie mia艂am stresu. Nie ma but贸w, kt贸re b臋d膮 super przyczepne na mokrej skale ale ja ostatnio kupi艂am Salewy Wildfire i takiej przyczepno艣ci jeszcze nigdy w 偶adnym bucie nie mia艂am. S膮 po prostu genialne.

• Like ! 1
50 minutes ago, WerkaMelka said:

Czy nie 艣lizgaj膮 si臋 na mokrej skale? Wiem 偶e Salewa ma swoich przeciwnik贸w jak i zwolennik贸w. Mo偶na znale藕膰 bardzo r贸偶ne opinie na temat takiego samego modelu.聽

Je艣li nie chcesz si臋 艣lizga膰 to musisz szuka膰 mi臋kkich but贸w - przyczepno艣膰 nie idzie w parze z trwa艂o艣ci膮, wi臋c najbardziej przyczepne podeszwy b臋d膮 si臋 rozszarpywa膰 na ska艂ach, a z czasem i odkleja膰..聽

• Like ! 1
18 godzin temu, Zo艣ka napisa艂:

@WerkaMelkaWszystkie marki maj膮 fan贸w i przeciwnik贸w. Ja chodz臋 w Salewach ponad 12 lat i nigdy nie mia艂am stresu. Nie ma but贸w, kt贸re b臋d膮 super przyczepne na mokrej skale ale ja ostatnio kupi艂am Salewy Wildfire i takiej przyczepno艣ci jeszcze nigdy w 偶adnym bucie nie mia艂am. S膮 po prostu genialne.

Potwierdzam - r贸wnie偶 mam Wildfire'y, super si臋 sprawdzaj膮.聽

• Like ! 1
32 minuty temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

Potwierdzam - r贸wnie偶 mam Wildfire'y, super si臋 sprawdzaj膮.聽

馃檪

A ja my艣la艂em, 偶e tylko na dolnym 艣l膮sku ta (przepraszam)marna firemka ma soje najwi臋ksze lobby 馃檪

Pytam o Mammuta_-cisza. Pytam o Arcteryx'a - cisza. Pojawia si臋 has艂o Salewa- 100% pochwa艂. 馃檪

Kurcze, to jak to w ko艅cu jest?聽

Kilka wi臋kszych for w USA, Kanada czy nawet Europa- but贸w Salewy nawet nikt za bardzo nie zna, co艣聽tam pisz膮聽ale w por贸wnaniu do Polski- skala jest mikro. Czy u nas w kraju znana jest tylko salewa, czy ona (jak tu juz kto艣 wspomnia艂), p艂aci najwi臋cej za wpisy czy wygrywa najwi臋ksza kasa na sponsoring聽馃檪

• Haha 1
19 minut temu, J23 napisa艂:

馃檪

A ja my艣la艂em, 偶e tylko na dolnym 艣l膮sku ta (przepraszam)marna firemka ma soje najwi臋ksze lobby 馃檪

Pytam o Mammuta_-cisza. Pytam o Arcteryx'a - cisza. Pojawia si臋 has艂o Salewa- 100% pochwa艂. 馃檪

Kurcze, to jak to w ko艅cu jest?聽

Kilka wi臋kszych for w USA, Kanada czy nawet Europa- but贸w Salewy nawet nikt za bardzo nie zna, co艣聽tam pisz膮聽ale w por贸wnaniu do Polski- skala jest mikro. Czy u nas w kraju znana jest tylko salewa, czy ona (jak tu juz kto艣 wspomnia艂), p艂aci najwi臋cej za wpisy czy wygrywa najwi臋ksza kasa na sponsoring聽馃檪

A dlaczego marna? Jakie艣 argumenty, przyk艂ady?

Mi nikt za nic nie p艂aci, chocia偶 ka偶dy grosz si臋 przyda, wi臋c w sumie szkoda 馃槈

Mam dwie pary but贸w g贸rskich. Jedne Salewa - podej艣ci贸wki, drugie Scarpa - z wy偶sz膮 cholewk膮. Salewa na lato, Scarpa na pozosta艂e pory roku.聽

Ka偶da stopa jest inna, ka偶demu pasuje co艣 innego. Nie testowa艂am but贸w Mammut i Arcteryx, bo te marki kojarz臋 g艂贸wnie z odzie偶y.聽

Wyrazi艂am swoje zdanie na podstawie do艣wiadczenia - takie buty mam i daj臋 zna膰 o swoich odczuciach, inne jak przymierza艂am, to mi nie le偶a艂y na stopach tak 偶ebym si臋 czu艂a komfortowo i wygodnie, wi臋c wybra艂am akurat te, i nie narzekam..... I to by by艂o na tyle馃槈

• Like ! 2

Nie b臋d臋 ju偶 narzeka艂 na Salewy, bo nie chc臋 po raz kolejny otwiera膰 frontu z @Zo艣ka, kt贸ra jest zadowolon膮 u偶ytkowniczk膮 tego obuwia 馃槀

Ale faktem jest, 偶e na mi臋dzynarodowych forach i w艣r贸d uznanych tester贸w buty te nie ciesz膮 si臋 najlepsz膮 renom膮.聽

Je艣li nie Scarpa, to rozejrzyj si臋 za czym艣 ze stajni LS, Meindl, Garmont, Aku, Hoka, Montura.聽

Arcteryx贸w na nodze nigdy nie mia艂em, mam za to sporo ciuch贸w tej zacnej, kanadyjskiej marki. M贸j kolega J臋drek Chrobak, TOPR-owiec i przewodnik g贸rski nosi Arcteryxy i bardzo je sobie chwali.聽

• Thanks 1
53 minuty temu, Mnich Moderator napisa艂:

Nie b臋d臋 ju偶 narzeka艂 na Salewy, bo nie chc臋 po raz kolejny otwiera膰 frontu z @Zo艣ka, kt贸ra jest zadowolon膮 u偶ytkowniczk膮 tego obuwia 馃槀

Ale faktem jest, 偶e na mi臋dzynarodowych forach i w艣r贸d uznanych tester贸w buty te nie ciesz膮 si臋 najlepsz膮 renom膮.聽

Je艣li nie Scarpa, to rozejrzyj si臋 za czym艣 ze stajni LS, Meindl, Garmont, Aku, Hoka, Montura.聽

Arcteryx贸w na nodze nigdy nie mia艂em, mam za to sporo ciuch贸w tej zacnej, kanadyjskiej marki. M贸j kolega J臋drek Chrobak, TOPR-owiec i przewodnik g贸rski nosi Arcteryxy i bardzo je sobie chwali.聽

Bo to jest troch臋 tak, 偶e jak na "starcie" komu艣 taki but pasuje, to nie si臋gnie ju偶 po inny. I umiera z my艣l膮, 偶e nosi艂 dobrego buta a to wcale nie by艂a prawda 馃檪

Gdzie mnie tam, do wi臋kszo艣ci z Was, z艂azi艂em tylko Karkonosze, Sto艂owe i jaka艣 reakraacja w Tatrach z dzieckiem na barana w zimie na Morskie Oko :), ale jak czytam, 偶e kto艣 pisze: " 偶e po 15-20km nie chcia艂o mu si臋 za bardzo nawet np. Salewy MTN Trainera,聽 艣ciaga膰 z n贸g" - to od razu wiem, 偶e to p艂atny czy nieobiektywny wpis tego, kto innych i dobrych but贸w nawet nie przymierza艂 a nawet obok nich nie sta艂 馃檪

Od lat biegam w La Sportivie Tempesta GTX i t膮 mark臋 mog臋 bezwzgl臋dnie poleci膰 za聽trwa艂o艣膰/jako艣膰聽 i jej stosunek do ceny. Natomiast Salewa MTN Trainer Mid to buty na kr贸tkie podej艣cia i to w dobrych i聽suchych聽聽warunkach.- najlepiej w nich nie schodzi膰 wog贸le! 馃檪

O komforcie czy zuzyciu podeszwy, g艂贸wnie pi臋ta- nawet nie wspominam Oczywi艣cie to but dla stosunkowo w膮skiej stopy. Proponuj臋 za艂o偶y膰 jakiego艣 Mammuta dla por贸wnania wygody na samym etapie wyboru i nikt nawet nie b臋dzie chcia艂 popatrzy膰 w stron臋 tej Salewy. Pomijam ju偶, 偶e od kiedy kupowa艂em tego buta zaraz jak model zacz膮艂 by膰 produkowany w Skalniku na Bogus艂awskiego- nic kompletnie si臋 nie zmieni艂o. O przepraszam,聽 z relacji sprzedawc贸w wynika, 偶e zmieni艂a si臋 tylko jego jako艣膰, bo reklamacji co nie miara (wtedy dotyczy艂y tylko wersji Lite) 馃檪

Ale jak m贸wi膮 sprzedawcy, to nie problem bo Salewa ma teraz tak膮 polityk臋 na te swoje masowe "wynalazki" , 偶e wymienia wszystko "od r臋ki"!

Edited by J23
  • Like ! 1
2 godziny temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

A dlaczego marna? Jakie艣 argumenty, przyk艂ady?

Mi nikt za nic nie p艂aci, chocia偶 ka偶dy grosz si臋 przyda, wi臋c w sumie szkoda 馃槈

Mam dwie pary but贸w g贸rskich. Jedne Salewa - podej艣ci贸wki, drugie Scarpa - z wy偶sz膮 cholewk膮. Salewa na lato, Scarpa na pozosta艂e pory roku.聽

Ka偶da stopa jest inna, ka偶demu pasuje co艣 innego. Nie testowa艂am but贸w Mammut i Arcteryx, bo te marki kojarz臋 g艂贸wnie z odzie偶y.聽

Wyrazi艂am swoje zdanie na podstawie do艣wiadczenia - takie buty mam i daj臋 zna膰 o swoich odczuciach, inne jak przymierza艂am, to mi nie le偶a艂y na stopach tak 偶ebym si臋 czu艂a komfortowo i wygodnie, wi臋c wybra艂am akurat te, i nie narzekam..... I to by by艂o na tyle馃槈

A jakie masz do艣wiadczenie z butami innych marek?

Pami臋tam jak dzi艣, jak wybiera艂em pierwsz膮 odzie偶 na narty. Reklamowano nagminnie dla ka偶dego bez wzgl臋du na w艂asna "termik臋 cia艂a" - koniecznie聽聽przeciwdeszczowe i nieprzemakalne kurtki czy spodnie Salomona, Rosignola, Atomica聽 itd. A ja kupi艂em za par臋 euro francuskie聽 softshele, spodnie i kurtk臋 Cimalp, zabra艂em dodatkowo leginsy z polaru Mammuta i kurtk臋 Broad Peak i tak je藕dzi艂em w Alpe di Siusi w Tyrolu. Reszta ludzi je藕dzi艂a g艂贸wnie w polarach a i byli tacy co w kr贸tkim r臋kawku. Takiej "pancernej, HShelowej dzianiny" raczej nie widzia艂em聽馃檪

Nawet w Polsce, nie je藕dzi si臋 w deszczu a jak z艂apie ci臋 艣nieg na krotkim zje藕dzie, bo tu tylko takie s膮 to i tak w rezultacie dajesz sobie spok贸j z jazd膮 bo w 艣niegu czy deszczu, ostatecznie 偶adna to frajda.

Podobnie jest z butami Salewy MTN MID Trainer聽na "ka偶d膮" okazj臋! 馃檪

S膮 od wszystkiego i do niczego! 馃檪

Edited by J23
Obiad
43 minuty temu, J23 napisa艂:

Bo to jest troch臋 tak, 偶e jak na "starcie" komu艣 taki but pasuje, to nie si臋gnie ju偶 po inny. I umiera z my艣l膮, 偶e nosi艂 dobrego buta a to wcale nie by艂a prawda 馃檪

Gdzie mnie tam, do wi臋kszo艣ci z Was, z艂azi艂em tylko Karkonosze, Sto艂owe i jaka艣 reakraacja w Tatrach z dzieckiem na barana w zimie na Morskie Oko :), ale jak czytam, 偶e kto艣 pisze: " 偶e po 15-20km nie chcia艂o mu si臋 za bardzo nawet np. Salewy MTN Trainera,聽 艣ciaga膰 z n贸g" - to od razu wiem, 偶e to p艂atny czy nieobiektywny wpis tego, kto innych i dobrych but贸w nawet nie przymierza艂 a nawet obok nich nie sta艂 馃檪

Przymierza艂am a nawet, nie uwierzysz, kupowa艂am inne buty ni偶 Salewy i zawsze wraca艂am do Trainer贸w. Przesz艂am w nich wszystkie szlaki w Tatrach i kilka聽pozaszlakowych szczyt贸w, w r贸偶nych warunkach. I mam si臋 ca艂kiem nie藕le. M贸j m膮偶 przeszed艂 jeszcze wi臋cej i te偶 nigdy nie narzeka艂. I te偶 pr贸bowa艂 innych zanim trafi艂 na Trainery.聽

A po 20 kilometrach chce si臋 艣ci膮gn膮膰 ka偶de buty.

Edited by Zo艣ka
  • Like ! 2
45 minut temu, Zo艣ka napisa艂:

Przymierza艂am a nawet, nie uwierzysz, kupowa艂am inne buty ni偶 Salewy i zawsze wraca艂am do Trainer贸w. Przesz艂am w nich wszystkie szlaki w Tatrach i kilka聽pozaszlakowych szczyt贸w, w r贸偶nych warunkach. I mam si臋 ca艂kiem nie藕le. M贸j m膮偶 przeszed艂 jeszcze wi臋cej i te偶 nigdy nie narzeka艂. I te偶 pr贸bowa艂 innych zanim trafi艂 na Trainery.聽

A po 20 kilometrach chce si臋 艣ci膮gn膮膰 ka偶de buty.

Ale co to oznacza dla innych, 偶e Ty i Tw贸j m膮偶 wracacie do Trainer贸w? Kompletnie nic. A na pewno nie czyni z tych but贸w i marki jakiego艣 nadzwyczajnego wydarzenia.聽

A sam fakt, ze u偶ywacie tych聽samych聽but贸w na r贸偶nych szlakach czy masywach g贸rskich, r贸znych聽warunkach jesie艅/zima/wiosna/lato聽wprawia mnie w lekkie zak艂opotanie i ....nie wiem jak delikatnie nazwa膰 te poczynania. Moze brakiem fantazji? 馃槈

Pozdrawiam i bez odbioru i urazy.

Edited by J23
  • Haha 1
1 godzin臋 temu, J23 napisa艂:

A jakie masz do艣wiadczenie z butami innych marek?

Pami臋tam jak dzi艣, jak wybiera艂em pierwsz膮 odzie偶 na narty. Reklamowano nagminnie dla ka偶dego bez wzgl臋du na w艂asna "termik臋 cia艂a" - koniecznie聽聽przeciwdeszczowe i nieprzemakalne kurtki czy spodnie Salomona, Rosignola, Atomica聽 itd. A ja kupi艂em za par臋 euro francuskie聽 softshele, spodnie i kurtk臋 Cimalp, zabra艂em dodatkowo leginsy z polaru Mammuta i kurtk臋 Broad Peak i tak je藕dzi艂em w Alpe di Siusi w Tyrolu. Reszta ludzi je藕dzi艂a g艂贸wnie w polarach a i byli tacy co w kr贸tkim r臋kawku. Takiej "pancernej, HShelowej dzianiny" raczej nie widzia艂em聽馃檪

Nawet w Polsce, nie je藕dzi si臋 w deszczu a jak z艂apie ci臋 艣nieg na krotkim zje藕dzie, bo tu tylko takie s膮 to i tak w rezultacie dajesz sobie spok贸j z jazd膮 bo w 艣niegu czy deszczu, ostatecznie 偶adna to frajda.

Podobnie jest z butami Salewy MTN MID Trainer聽na "ka偶d膮" okazj臋! 馃檪

S膮 od wszystkiego i do niczego! 馃檪

Nie mam du偶ego do艣wiadczenia. Tak jak napisa艂am wy偶ej - przymierza艂am r贸偶ne marki i wybra艂am te buty, kt贸re le偶a艂y idealnie. W innych po prostu zawsze mi co艣 nie pasowa艂o. Mam spor膮 stop臋 jak na kobiet臋, bo 41/42, i musia艂am wybiera膰 z m臋skiej rozmiar贸wki. M臋skie buty s膮 troch臋 inaczej zbudowane i ze wszystkich podejsci贸wek wysuwa艂a mi si臋 pi臋ta. Uwierz mi, 偶e zanim dokona艂am zakupu Salew, przymierzy艂am baaardzo du偶o podejsci贸wek. Wybra艂am te, kt贸re le偶a艂y idealnie. Nic mnie nie uwiera艂o, pi臋ta dobrze siedzia艂a, zabra艂am je w g贸ry i przetestowa艂am - sprawdzi艂y si臋.聽

Nie napisa艂am, 偶e inne marki s膮 z艂e. Napisa艂am, 偶e ja mam takie, a nie inne buty, i u mnie si臋 sprawdzi艂y, ale marka nie ma znaczenia, bo ka偶dy ma inne stopy i ka偶demu mog膮 pasowa膰 buty innej firmy.聽

• Like ! 1
3 minuty temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

Nie mam du偶ego do艣wiadczenia. Tak jak napisa艂am wy偶ej - przymierza艂am r贸偶ne marki i wybra艂am te buty, kt贸re le偶a艂y idealnie. W innych po prostu zawsze mi co艣 nie pasowa艂o. Mam spor膮 stop臋 jak na kobiet臋, bo 41/42, i musia艂am wybiera膰 z m臋skiej rozmiar贸wki. M臋skie buty s膮 troch臋 inaczej zbudowane i ze wszystkich podejsci贸wek wysuwa艂a mi si臋 pi臋ta. Uwierz mi, 偶e zanim dokona艂am zakupu Salew, przymierzy艂am baaardzo du偶o podejsci贸wek. Wybra艂am te, kt贸re le偶a艂y idealnie. Nic mnie nie uwiera艂o, pi臋ta dobrze siedzia艂a, zabra艂am je w g贸ry i przetestowa艂am - sprawdzi艂y si臋.聽

Nie napisa艂am, 偶e inne marki s膮 z艂e. Napisa艂am, 偶e ja mam takie, a nie inne buty, i u mnie si臋 sprawdzi艂y, ale marka nie ma znaczenia, bo ka偶dy ma inne stopy i ka偶demu mog膮 pasowa膰 buty innej firmy.聽

Przyjmijmy jaki艣 porz膮dek i logiczny tryb rozumowania.

Jakie to s膮 dobre buty wg. Ciebie? Bez znaczenia jest teraz ich przeznaczenie.

Edited by J23
Przed chwil膮, J23 napisa艂:

Przyjmijmy jaki艣 porz膮dek i logiczny tryb rozumowania.

Jakie to s膮 dobre buty wg. Ciebie? Bez znaczenia jest ich przeznaczenie.

Te, w kt贸rych czuj臋 si臋 najlepiej, najbardziej komfortowo.

Dobre - to poj臋cie wzgl臋dne. To, co dobre dla mnie, niekoniecznie b臋dzie dobre dla Ciebie.

Tak samo jest w innych aspektach 偶ycia, if u know what i mean 馃槈馃檵鈥嶁檧锔

17 minut temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

Te, w kt贸rych czuj臋 si臋 najlepiej, najbardziej komfortowo.

Dobre - to poj臋cie wzgl臋dne. To, co dobre dla mnie, niekoniecznie b臋dzie dobre dla Ciebie.

Tak samo jest w innych aspektach 偶ycia, if u know what i mean 馃槈馃檵鈥嶁檧锔

To definicja....kapci. Pyta艂em o buty! 馃槈

Widzisz.

Dla Ciebie komfortowo聽i najlepiej to max definicji "dobrego buta" a dl a innych to tylko niezb臋dne minimum.

I tak sobie my艣l臋, 偶e w Polsce powinni艣my u偶ywa膰 naszego rodzimego j臋zyka. Nawet je艣li czasem zdarzaj膮 si臋 b艂edy, to daje nam to poczucie miejsca w jakim 偶yjemy.聽 Wielu moze si臋 poczu膰 zak艂opotanych, nie znaj膮c angielskiego. A chyba nie o to tu chodzi. Czy si臋 myl臋?

Edited by J23
  • Haha 1
12 minut temu, J23 napisa艂:

A sam fakt, ze u偶ywacie tych聽samych聽but贸w na r贸偶nych szlakach czy masywach g贸rskich, r贸znych聽warunkach jesie艅/zima/wiosna/lato聽wprawia mnie w lekkie zak艂opotanie i ....nie wiem jak delikatnie nazwa膰 te poczynania. Moze brakiem fantazji? 馃槈

Przyda艂o by si臋 czytanie ze zrozumieniem. Nie napisa艂am 偶e chodz臋 wiosna/lato/jesie艅/zima tylko 偶e sprawdzi艂y si臋 w r贸偶nych warunkach. Wnioskuj臋 偶e Ty zabierasz do plecaka kilka par but贸w i zmieniasz w zale偶no艣ci od warunk贸w jakie zastaniesz na szlaku. Ja niestety mam te nieszcz臋sne Salewy kt贸rych musz臋 u偶ywa膰 na suchym, mokrym, w g贸r臋, na d贸艂 i w dodatku w b艂ocie. C贸偶 pocz膮膰? Jako艣 sobie trzeba radzi膰聽

• Like ! 2
4 minuty temu, J23 napisa艂:

Widzisz.

Dla Ciebie komfortowo聽i najlepiej to max definicji "dobrego buta" a dl a innych to tylko niezb臋dne minimum.

I tak sobie my艣l臋, 偶e w Polsce powinni艣my u偶ywa膰 naszego rodzimego j臋zyka. Nawet je艣li czasem zdarzaj膮 si臋 b艂edy, to daje nam to poczucie miejsca w jakim 偶yjemy.聽 Wielu moze si臋 poczu膰 zak艂opotanych, nie znaj膮c angielskiego. A chyba nie o to tu chodzi. Czy si臋 myl臋?

S艂uchaj, o co Ci w艂a艣ciwie chodzi? 馃槀

Mam podej艣ci贸wki Salewa Wildfire, u mnie si臋 sprawdzi艂y, dobrze trzymaj膮 si臋 ska艂y, tyle w temacie.聽

Wymie艅 wszystkie buty, kt贸re Ty nosisz, podaj zalety, wymie艅 wady tych, kt贸rych ju偶 na pewno nie za艂o偶ysz.聽

Wymie艅my spostrze偶enia bez jakiej艣 wi臋kszej filozofii, bo serio ju偶 nie rozumiem jaki Ty masz problem 馃槀

Pozdrawiam!馃檵鈥嶁檧锔

• Like ! 2
23 godziny temu, WerkaMelka napisa艂:

Dzie艅 Dobry 馃榾Czy kto艣 z was u偶ytkuje te konkretne modele? Poszukuje but贸w na okres od wiosny do jesieni. M贸j bud偶et to 750 z艂.聽

Niskie Montury z gore. Bardzo sobie chwale. Dobrze trzymaj膮 mog臋 i ska艂e (r贸wnie偶 na mokrym).聽聽

Ostatni nabytek Dynafity Transalpery. Podobnie jak Montuty, ale bardziej agresywny bie偶nik.聽

Obie propozycje mieszcz膮 si臋 w bud偶ecie.聽

• Like ! 1
24 minuty temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

S艂uchaj, o co Ci w艂a艣ciwie chodzi? 馃槀

Mam podej艣ci贸wki Salewa Wildfire, u mnie si臋 sprawdzi艂y, dobrze trzymaj膮 si臋 ska艂y, tyle w temacie.聽

Wymie艅 wszystkie buty, kt贸re Ty nosisz, podaj zalety, wymie艅 wady tych, kt贸rych ju偶 na pewno nie za艂o偶ysz.聽

Wymie艅my spostrze偶enia bez jakiej艣 wi臋kszej filozofii, bo serio ju偶 nie rozumiem jaki Ty masz problem 馃槀

Pozdrawiam!馃檵鈥嶁檧锔

17 minut temu, Zakochana w g贸rach napisa艂:

Przeczytaj ca艂y w膮tek od pocz膮tku i zobaczysz tu r贸wnie偶 inne marki 馃槈

By膰 mo偶e.

Tylko nikt tak nachalnie jak Ty czy zo艣ka nie reklamuje tak tu Salewy czy samego modelu Trainer jako remedium na ka偶de warunki czy wypraw臋.聽

Zbierz do kupy swoje wypowiedzi z ostatniego roku, a聽przekonasz si臋, 偶e wcale nie przesadzam 馃檪

Ja, po Twoich wpisach dotyczacych tego buta mog臋 jako nowy u偶ytkownik jedynie stwierdzi膰, z ca艂膮 pewno艣ci膮, 偶e zajmujesz si臋 tu nachaln膮 reklam膮 tego buta. Malo tego. Ponadto s膮dz臋, 偶e nigdy go nawet nie mia艂a艣 na nodze!

Ale to tylko moje zdanie.

Wybacz, ale tyle z mojej strony.

Edited by J23

Drodzy, ta dyskusja zdecydowanie zmierza w z艂ym kierunku 馃槈

W艂a艣nie wr贸ci艂em z forumowej integracji. Zrelaksowany, wypocz臋ty, sp臋dzi艂em dwa cudowne dni z przyjaci贸艂mi i lud藕mi, kt贸rzy s膮 dla mnie wa偶ni 鉂わ笍

Dlatego bardzo uprzejmie prosz臋, by darowa膰 sobie te zb臋dne z艂o艣liwo艣ci.聽

Serio chcecie si臋 sprzecza膰 o mark臋 but贸w? Nie lepiej p贸j艣膰 na spacer, poje藕dzi膰 na rowerze, poczyta膰 jaka艣 fajn膮 ksi膮偶k臋?聽

Nie kruszmy kopii o bzdety, szkoda 偶ycia 馃檪

• Haha 1
Przed chwil膮, J23 napisa艂:

By膰 mo偶e.

Tylko nikt tak nachalnie jak Ty czy zo艣ka nie reklamuje tak tu Salewy czy samego modelu Trainer jako remedium na ka偶de warunki czy wypraw臋.聽

Zbierz do kupy swoje wypowiedzi z ostatniego roku, a聽przekonasz si臋, 偶e wcale nie przesadzam 馃檪

Ja, po Twoich wpisach dotyczacych tego buta mog臋 jako noqy uzytkownik jedynie stwiwrdzi膰, 偶e zajmujesz si臋 tu nachaln膮 rwklam膮 tego buta. Malo tego. Sadz臋, 偶e nigdy go nie mia艂a艣 na nodze!

Ale to tylko moje zdanie.

Ja niczego nie reklamuj臋, po prostu takie buty mam, a nie inne, bo takie mi pasuj膮 do moich st贸p. I powt贸rz臋 to, co pisa艂am zawsze na tym forum, 偶e ka偶dy ma inne stopy i buty trzeba dobiera膰 indywidualnie - mi pasuj膮 te, a nie inne, to tyle.聽