Skocz do zawartości

Moje najlepsze tatrzańskie zdjęcie


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, J@n napisał:

ale to chyba w tym temacie nie chodzi i kupe  widoczków z wycieczki a o to jedno jedyne moje najlepsze

Gdyby trzymać się ściśle tematu to każdy mógłby wrzucić tu tylko jedno zdjęcie, to najlepsze. 

Mnie cieszą wszelkie zdjęcia z Tatr, nieważne w którym temacie i pod jakim hasłem. Lubię patrzeć na góry oczami innych, szczególnie w "martwym" (dla mnie) sezonie. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Ja myśle że Jan ma racje.. a jakbyśmy do każdego zdjęcia (oczywiście w tym wyjątkowym temacie) dołączyli  krótki opis, dlaczego to zdjęcie jest wyjątkowe i najlepsze?

to tak jak byś opoiedział dowcip i musiał tłumaczyć kiedy się śmiać.

Zdjęcie opowiada jakąś historie a jak nie opowiada to jest tylko pocztówką.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vatra napisał:

"Najlepszych zdjęć" mam dużo bo często jestem w górach ale niektóre z nich mają tak niezwykły klimat, że mogłabym patrzeć na nie bez końca. To ze szlaku między Zielonym Kieżmarskim a Białymi Stawami jest właśnie takim❤️ ulubionym ?

1676310541650-01.jpeg

Genialne zdjęcie. Mam podobne z Doliny Jaworowej z sierpnia kiedy spadł śnieg. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Q'bot napisał:

Słońce wyżej niż w czerwcu nie będzie, no chyba, że go zbombardujemy i zmienimy orbitę ?

Co nie zmienia faktu iż w czerwcu mamy początek lata, a nie środek. 

No chyba że napisałeś własne dzieło na miarę np. Kopernika i zrewolucjonizujesz naszą wiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...