Skocz do zawartości

Moje najlepsze tatrzańskie zdjęcie


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wjesna napisał:

Nie pamiętam, żebym ją widziała.  Ale ogólnie kapliczek  jest całkiem sporo i pewnie wiekszosc ma swoją  ciekawą historię, przyczynek  do ich powstania. 

Koniecznie obejrzyj następnym razem........jasne że jest ich masa ..

ale niektóre są urocze i pomysłowe......

DSC02729.thumb.jpg.0c2a494728370f70d780e0acd71db8d7.jpg

(po prostu im bliżej Wadowic tym więcej kapliczek - ostatnio nawet pojawiły sie w barwach ukraińskich - w okolicach Leskowca gdzieś widziałem).

 

 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z najlepszymi zdjęciami zdjęciami jest tak, że czasem ciężko coś wybrać. Mi przytrafiła się niedawno sytuacja kiedy wchodząc w wyższe partie Tatr znalazłem się ponad chmurami.  Planowałem wycieczkę na Kozią Przełęcz i dalej na Granaty.  Było to w sierpniu, wg prognoz miał być piękny słoneczny dzień. Chciałem trochę wcześniej wyjść ale w rezultacie dopiero około 7:00  byłem w Kuźnicach.  Pod dojściu do Murowańca zrobiło się niesamowicie zimno na termometrze było około 5 stopni, kompletnie nic nie było widać. Trzeba było wrzucić polar i kurtkę. Kiedy doszedłem do Czarnego Stawu Gąsienicowego, nie było widać nawet stawu (widoczność około 2 m). Zastanawiałem się czy jest sens dalej iść. Z pomocą przyszła mi technologia, spojrzałem na kamery na stronie TOPR, szczególnie tą z Kasprowego na której widoczne były szczyty ponad chmurami.  Liczyłem że tak się utrzyma. Kiedy byłem już pod Kozią Przełęczą, odsłoniły się niesamowite widoki.

IMG_0718.JPG

IMG_0726.JPG

IMG_0746.JPG

IMG_0756.JPG

IMG_0769.JPG

IMG_0771.JPG

  • Lubię to ! 6
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jędrek napisał:

I to lubię, piękna sprawa.

Kiedyś, gdy nie było kamer, szło się z taką nadzieją że ponad chmurami będą jakieś widoki... i w efekcie często cały dzień we mgle. Teraz jest trochę łatwiej. 

ale to chyba w tym temacie nie chodzi i kupe  widoczków z wycieczki a o to jedno jedyne moje najlepsze

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jędrek napisał:

I to lubię, piękna sprawa.

Kiedyś, gdy nie było kamer, szło się z taką nadzieją że ponad chmurami będą jakieś widoki... i w efekcie często cały dzień we mgle. Teraz jest trochę łatwiej. 

Fakt niejednokrotnie tego doświadczyłem, wchodzisz na szczyt a tam "mleko".

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, J@n napisał:

ale to chyba w tym temacie nie chodzi i kupe  widoczków z wycieczki a o to jedno jedyne moje najlepsze

Z punktu widzenia tematu tak, jednak czasem tych zdjęć jest więcej, mogłem wrzucić kilka razy po jednym jak robi to wielu użytkowników, trochę "pojechałem" - hurtowo

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, J@n napisał:

ale to chyba w tym temacie nie chodzi i kupe  widoczków z wycieczki a o to jedno jedyne moje najlepsze

Ja myśle że Jan ma racje.. a jakbyśmy do każdego zdjęcia (oczywiście w tym wyjątkowym temacie) dołączyli  krótki opis, dlaczego to zdjęcie jest wyjątkowe i najlepsze?

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...