Skocz do zawartości

Moje najlepsze tatrzańskie zdjęcie


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, ania71wro napisał:

wrzucam to najbardziej kiczowate (obrazek na puzzle, estetyka głupców i takie skojarzenia), miejsce mało ambitne, ale każdy lubi ładne widoki po drodze.

No to jestem głupcem bo mi się podoba.? Co do miejsc bardziej i mniej ambitnych to ta dziewiątka co ostatnio skończyła w czarnych workach na pewno była ambitna. Ja w ogóle chodzę po  miejscach , które można uznać za mało ambitne ale dobrze mi w nich i chyba o to chodzi.

Dawaj dalej.

Edytowane przez barbie609
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barbie609 napisał:

ta dziewiątka co ostatnio skończyła w czarnych workach na pewno była ambitna

Wiadomo od lat że takie warunki jak ostatnio są najgorsze do chodzenia wysoko, lecz wciąż chętnych nie brakuje by to sprawdzić osobiście. Ale najbardziej zaskoczyła mnie to małżeństwo przewodników które zjechało z deską niedługo po tym dużym opadzie śniegu we wrześniu. Zdawałoby się że to ludzie potrafiący ocenić warunki. Ale nie...

Mnie zadziwia też coraz powszechniejsze używanie raczków jako tańszego i łatwiejszego w obsłudze zamiennika raków. Ok, gdzieś w dolinkach przy oblodzeniu, albo na łagodnych szlakach - ale np. jakieś dwa tygodnie temu spotkałem kilka osób schodzących ze Świnicy w "profesjonalnych" raczkach. 

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jędrek napisał:

coraz powszechniejsze używanie raczków jako tańszego i łatwiejszego w obsłudze zamiennika raków.

Każdy sprzęt ma swoje ograniczenia , zresztą tak samo jak my sami po prostu trzeba te ograniczenia znać.

@ania71wroczekamy na zdjęcia

Edytowane przez barbie609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka była długo wyczekiwana, śledziłam codziennie prognozy, żeby się dobrze wstrzelić. To mój trzeci raz w Tatrach w tym roku. Pierwszy dzień na Małołączniak z Miętusiego, im wyżej, tym piękniej i coraz więcej śniegu.20221006_105345.thumb.jpg.6a064f8972a1d8454e131f081505ac2b.jpg

Na szczycie wiatr szarpał kapturem, ale można było usiąść i pokontemplować.

20221006_113941.thumb.jpg.873f2f379929a38e7bf2d02fa1fa2faf.jpg

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...