Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.05.2022 o 19:34, Jędrek napisał:

To utopia, ale też byłbym za tym ?

Ruch w wielu miejscach zmniejszyłby się co najmniej o połowę. 

Ale to by się przecież nikomu nie opłacało, poza takimi jak my ?

może  wystarczyłoby w schroniskach nie sprzedawać piwa a już znaczna część turystów straciłaby chęć do wędrówki

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, J@n said:

może  wystarczyłoby w schroniskach nie sprzedawać piwa a już znaczna część turystów straciłaby chęć do wędrówki

Nie pamiętam kiedy ostatni raz wszedłem do schroniska, a co dopiero jakiejś transakcji tam dokonałem ?‍♂️

 

Ale co do tej sprzedaży przyszła mi do głowy inna myśl:
Gdyby kilkukrotnie podnieść ceny w schroniskach, to może udałoby się zebrać kapitał na wydrążenie podziemnej klejki transportującej tłumy od bram parku do owych schronisk? 

Bo jak na razie to tylko drożeją bilety do TPN'u więc jeśli ruszam w Tatry, to już absolutnie nic mnie nie przekonuje do pozostawania w granicach Kaczogrodu, gdy za rogiem TANAP dostępny bez haraczu, mniej zaludniony, większy i ciekawszy.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, barbie609 napisał:

Nic nie mòw... wczoraj szłyśmy w oparach nowego asfaltu przy temperaturze +28... koszmar...

  • Przykro mi 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2022 o 20:57, jaaga76 napisał:

Nic nie mòw... wczoraj szłyśmy w oparach nowego asfaltu przy temperaturze +28... koszmar...

Znowu nowy? Parę lat temu poprawiali, kładąc całe płaty nowego. 

 

A swoją drogą Park też dokłada od siebie, wysypując coraz więcej szlaków tłuczniem. Ani to ładne, ani przyjemne do chodzenia, wg mnie oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...