Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Q'bot napisał:

Możę wreszcie zbudują schody po naszej stronie 

już kiedyś postulowałem cichą i ekologiczną kolejkę linową z Palenicy Białczańskiej- to i konie przestaną cierpieć

Dobrze że przynajmniej odbiór Sokołem jest bezpłatny.

Edytowane przez J@n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2022 o 22:57, J@n napisał:

Dobrze że przynajmniej odbiór Sokołem jest bezpłatny.

Problem w tym że to nie jest bezpłatne...... kiedy wreszcie ludzie przestaną wierzyć że ktoś coś daje darmo.....z kosmosu przyleciało? ... 

Tylko koni żal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2022 o 00:02, Q'bot napisał:

Moim zdaniem warto poświęcić jedną dolinę w imię dobra całych Tatr ?

Już jedna jest poświęcona... Chochołowska... tylko baby z brodą brakuje i cielaka z 5 nogami ?

Dnia 3.05.2022 o 00:02, Q'bot napisał:

Tyrolkę, kolejkę, wyciąg, windę i zjeżdżalnię - wszystko poprowadzić na Rysy i tam skumuluje się większość ruchu turytycznego.

Pod warunkiem, że  będzie to ruch jednokierunkowy... powrót przez Słowację.... tłum przejdzie i od południa będzie święty spokój...

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lexi napisał:

Problem w tym że to nie jest bezpłatne...... kiedy wreszcie ludzie przestaną wierzyć że ktoś coś daje darmo.....z kosmosu przyleciało? ... 

Tu racja... było nie było to z naszych podatków te "darmowe" loty...

7 godzin temu, Lexi napisał:

Tylko koni żal....

I to jest problem największy...  mam wrażenie, że niby jest nad tym kontrola, ale tak naprawdę nie ma, jak widzę 10 zdrowych "byczków" na wozie...

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2022 o 22:57, J@n napisał:

to i konie przestaną cierpieć

no przestaną , raz na zawsze ale co będą robić wszelkiej maści aktywiści?

Jaka kolejka? , wysadzić mosty , nawierzchnię , wytyczyć dojazd dla samochodów terenowych TOPR i obsługi schroniska MOK i koniec. Kto chce maszeruje a kto nie maszeruje ten ...............

 

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, jaaga76 said:

Pod warunkiem, że  będzie to ruch jednokierunkowy... powrót przez Słowację.... tłum przejdzie i od południa będzie święty spokój...

W sumie... To by rozwiązało aktualne niedogodności związane z transportem publicznym na Słowacji ^^

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2022 o 16:14, barbie609 napisał:

schroniska

jakie schroniska ? te trzeba też wyburzyć.

Pierwszy raz świadomie odwiedziłem Tatry w 1970 roku i od tego czasu powoli ale nieustannie z roku na rok  jest więcej stonki, aut, śmieci, hałasu, asfaltu, kolejek linowych

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...