Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.12.2021 o 13:04, barbie609 napisał:

Niestety chyba tak...

Widziałam "lot" tej babki ... total bezwład, dobrze że tylko tak się skończyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jaaga76 napisał:

Widziałam "lot" tej babki .

Też widziałem wczoraj w TV ona chyba była nieprzytomna  , jeden z ratowników mówił ,że uderzyła się w głowę. W czasie kiedy to się działo obok dwie osoby jeździły w kotle na jabłuszkach. Czyżby selekcja naturalna?

 

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2021 o 16:06, barbie609 napisał:

Mam mieszane uczucia bo chodzę głównie po GPN a 3.50 piechotą nie chodzi?Z drugiej strony mam sporo darmowych wydawnictw parkowych  niech im będzie.

Jak odnowią oznaczenia szlaków i będą o nie dbać zgoda. I całe szczęście z opcją opłaty w aplikacji. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jędrek napisał:

Ludzie znający Babią z lata myślą sobie że i zimą nic trudnego tam nie ma. 

Wiesz myślę,że problem w ogóle polega na kompletnym braku myślenia,braku wiedzy np co to jest hipotermia brak orientacji itp. Ludzie nie zdają sobie sprawy ,że w lecie wiatr i deszcz mogą wychłodzić a co dopiero zimą. Mnie uczył ojciec , potem harcerstwo , potem MON itd. Nauczyłem się  zakładać : ,,jeśli coś może pójść źle to na pewno pójdzie,,?To dlatego mam taki ciężki plecak i uprawiam czarnowidztwo.

 

9 godzin temu, Jędrek napisał:

Z tym dzieckiem to jakaś dziwna historia. 

no mało brakło a 500+ by się poszło ... no ten tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jędrek napisał:

Ludzie znający Babią z lata myślą sobie że i zimą nic trudnego tam nie ma. 
A wystarczy trochę poczytać ...

Właściwie, to Babia znana jest bardziej nie z pięknej pogody ale z tej złej, kapryśne i zmiennej i to w lecie. 

 

16 godzin temu, Jędrek napisał:

Z tym dzieckiem to jakaś dziwna historia. 

Może wcale nie rodzice go zgubili, może poszedł z bratem, kuzynem i może im gdzieś przepadł. 

Najważniejsze,  że się znalazł. 

6 godzin temu, barbie609 napisał:

jeśli coś może pójść źle to na pewno pójdzie,,?To dlatego mam taki ciężki plecak i uprawiam czarnowidztwo.

Jak z tym żyć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wjesna napisał:

Jak z tym żyć?

A jak dotąd to całkiem fajnie?. Kwestia przewidywania,unikania i w ostateczności bycia przygotowanym na niewłaściwy rozwój sytuacji.Oczywiście bez paranoi w rodzaju noszenia,,puszki przetrwania,, z zestawem do łowienia ryb,ale  porządny składany nóż, zestaw do rozpalenia ogniska i sporą apteczkę itp. jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wjesna napisał:

elefon i butelka wody Ci nie wystarczy?

No telefon/nie smartfon/ owszem noszę,butelkę też tylko że metalową.Można w niej przegotować  wodę a nie tylko odkażać tabletkami czy nadmanganianem. Tak wiem ,że niektórzy wysłali by mnie do psychiatry?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...