Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, J@n napisał:

świetny pomysł i jeszcze mają sporo miejsca na budowę nowych kolejek linowych

Jest jednak zasadnicza różnica między kolejkami(dla mas) a ferratami(dla garstki pasjonatów).

No chyba, że wyobrażasz sobie, że rodzinka z lodami w rękach będzie śmigać po ferratach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2020 o 22:00, Luk_ napisał:

Właśnie z tego co czytałem to niestety nie! ? Jeśli nie pojawisz się do 8 rano to Twoja rezerwacja przepada, więc nici ze spania?

Chyba nie do końca. W listopadzie miałam zarezerwowany parking ale że się spóźniłam i dotarłam na 8.30 to nie pozwolono mi wjechać na ogrodzony teren.Wyznaczono mi miejsce przy drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@J@nkij ma dwa końce , ekonomicznie to dobrze bo mam przyjaciół w branży turystycznej i wiem ile byli w plecy przez te restrykcje więc najwyższa pora żeby sobie trochę zarobili. Drugi koniec sam doskonale znasz , Tatry , Pieniny i przyległości mogą po prostu zadeptać no i z punktu widzenia zwykłego mieszkańca może być to uciążliwe tym bardziej że policja i inne służby nie dają sobie rady ze zdyscyplinowaniem tego towarzystwa.

i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://portaltatrzanski.pl/aktualnosci/slowacy-oglosili-przepisy-wjazdowe-test-mozna-wykonac-dopiero-na-miejscu,3987

Ciekawe czy obecna sytuacja potrwa do połowy miesiąca(a więc do otwarcia szlaków) czy do końca czerwca. Generalnie powinni najpóźniej od 1 lipca znieść to wszystko ale wcale bym się nie zdziwił gdyby nic z tym nie zrobili.

Mogę przekraczać w Jurgowie, nie ma problemu. Gorzej z Zachodnimi bo przez Chyżne wiele km się dodatkowych robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem że słowackie władze wymagają tego czy owego. Ale zamykanie części przejść granicznych to jest po prostu jakiś idiotyzm. Co to ma realnie dać? Czym różni się przekroczenie granicy w Chyżnem od tego samego w Suchej Horze?

 

Pozostaje jeszcze pytanie co z przekraczaniem granicy na szlakach? Będą strzelać czy tylko walić mandaty po 500 euro? 

A tak nawiasem mówiąc szkoda że Zamoyski nie kupił całych Tatr. Mielibyśmy przynajmniej jeden Park i jedne przepisy, a nie taki burdel jak obecnie ?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jędrekprzecież te działania to tak naprawdę wynik medialnej histerii , z logicznego punktu widzenia są bzdurą ,niczym więcej ale rządzący w całej europie mogą sobie mówić ,, dzielniśmy są,,Ma to tyle sensu co zamykanie lasów i łapanki na ludzi bez maseczek jak w promieniu 50m nie ma nikogo .Także nasi nie lepsi. A że nie ma to realnego wpływu na rozwój tzw.pandemii to już zupełnie inna sprawa.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2021 o 22:30, Jędrek napisał:

Ok, rozumiem że słowackie władze wymagają tego czy owego. Ale zamykanie części przejść granicznych to jest po prostu jakiś idiotyzm. Co to ma realnie dać? Czym różni się przekroczenie granicy w Chyżnem od tego samego w Suchej Horze?

 

Pozostaje jeszcze pytanie co z przekraczaniem granicy na szlakach? Będą strzelać czy tylko walić mandaty po 500 euro? 

A tak nawiasem mówiąc szkoda że Zamoyski nie kupił całych Tatr. Mielibyśmy przynajmniej jeden Park i jedne przepisy, a nie taki burdel jak obecnie ?

Popieram Każdą akcję prowadzącą do ograniczenia stonki w Tatrach a Hrabia Zamoyski pewnie przewraca się w grobie jak widzi ten dziki tłum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...