Skocz do zawartości

Bieżące informacje


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.03.2021 o 08:32, Luk_ napisał:

Na profilu Romana na fb pojawiły się zdjęcia z Rysy Sky 24h autorstwa Jana Nyki ?

Dla mnie najlepsze jest chyba to: ?

 

FB_IMG_1614583840971.jpg

@Luk_@Krzysiek Zd We wtorek (chyba 23,03 a może 24.03)  można posłuchać prelekcji Ficka w ramach DNI Turystyki (online). Wklejam linka z programem https://amu.edu.pl/wiadomosci/events/xviii-dni-turystyki2 

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Q'bot napisał:

Teraz będą ciekawsze newsy i zdjęcia - "Bryczka wraz z turystami i koniem eksplodowała z powodu przegrzania ogniw litowo jonowych" ?

Super!!!

 A tak bardziej na poważnie w tym temacie to zawsze zadziwia mnie jedna sprawa. Żadne Vivy itp.inspektorki obrończynie , miłośniczki , nie mówią co stanie się z tymi końmi kiedy przestaną wozić turystów, Nie wiedzą? ,  a może wypierają tą informację, że zdecydowana ich większość po prostu pojedzie do rzeźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, barbie609 said:

 a może wypierają tą informację, że zdecydowana ich większość po prostu pojedzie do rzeźni.

Pytanie jaką decyzję podjąłby koń?

Bo ja jestem zwolennikiem eutanazji, więc może część z zainteresowanych zamiast łazić w kółko tym samym asfaltem przez całe życie (ja mam dość gdy przejdę tamtędy raz na kilka lat), wolałaby po prostu 'nie być'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką decyzję podjąłby koń. Chodziło mi raczej o   pewne zakłamanie przekazu  dotyczącego  tego problemu w wykonaniu organizacji ,,pro zwierzęcych.,, Co do przechodzenia tamtędy to ja też nie cierpię i jak mam ochotę odwiedzić schronisko w Roztoce to zasuwam szlakiem od Wierch Porońca przez Rusinkę i  polanę Pod Wołoszynem a ten odcinek do zejścia do schroniska to prawie biegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...