Skocz do zawartości

Męskie spodnie trekkingowe (lato)


patrykbala.89

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam porady. Chodzi o męskie spodnie trekkingowe. Dawno, dawno temu kupiłem pod presją czasu jakieś spodnie w Decathlon za 20 zł w których pojechałem w góry  (moje pierwsze przygody). Złapałem bakcyla, co przyczyniło się do wymiany reszty mojej górskiej garderoby a spodnie nadal zostały.

Chodzi mi o długie spodnie, coś na lato. Raz na jakiś czas szukam czegoś ciekawego no ale nic mnie jeszcze nie przekonało. Dodam, że prosty ze mnie chłop i jakoś nie szczególnie przykładam wagi do wyglądu więc tym bardziej się dziwię, że jeszcze nic nie kupiłem.

Może ktoś z Was ma jakiś sprawdzony model z którego jest zadowolony?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne to tych. Mojego modelu już nie ma, ale cena i zasada podobna. 

Odpinane nogawki w taki sposób, że nie trzeba ściągać butów. Wygodne, wytrzymałe, śmigam już drugi rok. 

https://www.decathlon.pl/spodnie-2w1-trek-500-mskie-id_8501895.html

pozdrawiam. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam Arcteryx Lefroy. Wcześniej miałem Columbia Passo Alto II.

Lefroy kupiłem właśnie na lato, bo w spodniach Columbia było mi za troszkę za ciepło.

Spodnie Columbia : kieszenie z siatki , ręce się wkłada od boku, zapinane na zamek. Jedna kieszeń na zamek na tyłku. Mają wyższy stan i tył wydłużony (Żeby pas biodrowy nie obcierał) . Ściągacz w nogawce. Wszyty pas z plastikową klamrą. Na październik ok, na sierpień tylko jak nie ma upałów.

Arcteryx: niższy stan, trzymają się na biodrach i mają nogawki ciut krótsze od Columbia. Kieszenie dwie od przodu, ręce wkładane od góry (jak w jeansach). Kieszeń na prawym udzie zamykana na zamek. Brak kieszeni na tyłku. Pas wszyty z płaską klamra metalową.

Spodnie Arcteryx mają to czego brakowało mi w Columbii. Inaczej rozłożone kieszenie, niższy stan i są cieńsze, więc latem można ich używać. Profilowane kolana, kliny itp mają oba modele. 

Cenowo bardzo podobnie 200-250 na promocjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, a chodźże na pole napisał:

Ja mam podobne to tych. Mojego modelu już nie ma, ale cena i zasada podobna. 

Odpinane nogawki w taki sposób, że nie trzeba ściągać butów. Wygodne, wytrzymałe, śmigam już drugi rok. 

https://www.decathlon.pl/spodnie-2w1-trek-500-mskie-id_8501895.html

pozdrawiam. 

Wyglądają na porządne. Patent z odpinanymi nogawkami jest jak najbardziej na miejscu. Ogólnie to nawet nie pomyślałem, żeby na przykład skupiać się tylko na takich modelach. Poczytałem opinię i są nadzwyczaj dobre. Szczególnie zachęciła mnie informacja o praniu i prasowaniu xD Nie trzeba o to bardzo dbać. To cieszy heh. Dzięki za polecenie.

1 godzinę temu, Mikołaj napisał:

Obecnie używam Arcteryx Lefroy. Wcześniej miałem Columbia Passo Alto II.

Lefroy kupiłem właśnie na lato, bo w spodniach Columbia było mi za troszkę za ciepło.

Spodnie Columbia : kieszenie z siatki , ręce się wkłada od boku, zapinane na zamek. Jedna kieszeń na zamek na tyłku. Mają wyższy stan i tył wydłużony (Żeby pas biodrowy nie obcierał) . Ściągacz w nogawce. Wszyty pas z plastikową klamrą. Na październik ok, na sierpień tylko jak nie ma upałów.

Arcteryx: niższy stan, trzymają się na biodrach i mają nogawki ciut krótsze od Columbia. Kieszenie dwie od przodu, ręce wkładane od góry (jak w jeansach). Kieszeń na prawym udzie zamykana na zamek. Brak kieszeni na tyłku. Pas wszyty z płaską klamra metalową.

Spodnie Arcteryx mają to czego brakowało mi w Columbii. Inaczej rozłożone kieszenie, niższy stan i są cieńsze, więc latem można ich używać. Profilowane kolana, kliny itp mają oba modele. 

Cenowo bardzo podobnie 200-250 na promocjach. 

Dzięki za profesjonalną opinię. Arcteryx po opisie bardziej mnie zaciekawiły. Widzę, że nawet są na przecenie. Też chyba będę musiał pomyśleć sobie o moich preferencjach rozłożenia kieszeni. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...