Skocz do zawartości

Buty trekkingowe


livka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam zamiar kupić swoje drugie buty trekkingowe niskie do chodzenia latem. Myślałam nad tymi dwoma modelami https://8a.pl/buty-dzieciece-salewa-wildfire-2-flame-flame?gclid=Cj0KCQjwmtGjBhDhARIsAEqfDEcHwW-UY4BtLb8z7fzm2FA-NiHhN12Hn5h0YsKnp0PU0QYau1x2aVAaAsLKEALw_wcB

https://eobuwie.com.pl/p/trekkingi-salewa-jr-wildfire-wp-64009-8641-caneel-bay-fluo-coral

Może ktoś z was orientowały się która para byłaby lepszym wyobrem, albo ma coś innego w zanadrzu. słyszałam że salewy wildfire są dość popularne jednak nie wiem czy jest znacząca różnica między modelem zwykłym a dziecięcym? (Noszę mały rozmiar obowia i mieszczę się w tej rozmiarowce, a buty są o wiele tańsze:D)

 

Edytowane przez livka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jędrek napisał:

A but może być robiony na dziecko 30-35 kg.  

Niższa cena nie bierze się przecież znikąd. Sądzisz że firma dopłaca do butów dziecięcych? 

Hm, może i masz rację. Szczerze nie wiem jak wygląda to w rzeczywistości. Zawsze kupowałam buty na dziecięcym i było ok.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, livka napisał:

Hm, może i masz rację. Szczerze nie wiem jak wygląda to w rzeczywistości. Zawsze kupowałam buty na dziecięcym i było ok.

Zawsze? Ale jakie buty, trampki, szpilki czy buty "w góry"? ?

I od jak dawna to "zawsze"? Ile dziecięcych par butów schodziłeś jako dorosła? Jakie to były marki i modele? 

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jędrek napisał:

Zawsze? Ale jakie buty, trampki, szpilki czy buty "w góry"? ?

 

zwykłe na co dzień ? 

teraz dopiero doczytałam, że w tych dziecięcych podeszwa to nie zwykła Pomoca a pomoca junior, więc faktycznie musi być coś na rzeczy. A już myślałam, że się wycwaniłam z butami i będę mogła sobie pozwolić na lepszą markę za nie dużą cenę ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...