Skocz do zawartości

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Q'bot napisał:

Bo skoro już o nich mowa, to konkurujecie z nimi np. zbierając sobie jakieś borówki czy maliny? ?

Podjadałam...póki  mnie nie uświadomili, że to może się skończyć bąblownicą, czyli tasiemcem. Teraz - uwaga! - zbieram do kubeczka i myję. Jak chcecie na żywca to tak że dwa metry od szlaku.

 

Czy zdarzyło się Wam pokłócić z kimś  na szlaku, bo chciał zrobić w Waszej ocenie coś, co by mu zagrażało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zośka napisał:

 

A czy ze strachu przed misiem zdarzyło się Wam zawracać ze szlaku ?

Tak! Na Stołach! Prułam w górę aż miło...??? A jak schodziłam to chyba pół Kościeliskiej slyszalo jak do kolegi gadałam.

 

Jaką macie tatrzańską tradycję?

(Ja poza z jedzeniem szarlotki zawsze idę na Samanty na kremówkę ?). 

Edytowane przez jaaga76
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, jaaga76 said:

Podjadałam...póki  mnie nie uświadomili, że to może się skończyć bąblownicą, czyli tasiemcem

Ja uznałem to za jakąś urban legend i jak mam ochotę to jem ?

Czy po paru godzinach w górach też odczuwacie potrzebę konsumpcji warzyw/owoców, która nie pojawia się w innych (nizinnych) miejscach?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Q'bot napisał:

Ja uznałem to za jakąś urban legend i jak mam ochotę to jem ?

Czy po paru godzinach w górach też odczuwacie potrzebę konsumpcji warzyw/owoców, która nie pojawia się w innych (nizinnych) miejscach?

Wiesz, ja też tak myślałam. Ale opowiedziała mi o tym pracownik TPN, więc nie mam powodu nie wierzyć. Zrobił to tak sugestywnie (opisy tasiemca ominę), że idę te dwa metry od szlaku ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Q'bot napisał:

Ja uznałem to za jakąś urban legend i jak mam ochotę to jem ?

Czy po paru godzinach w górach też odczuwacie potrzebę konsumpcji warzyw/owoców, która nie pojawia się w innych (nizinnych) miejscach?

W górach nie, ale po powrocie z Tatr zacząłem (gdy wprowadziłem więcej owoców/warzyw do diety).

 

Jakie były najdziwniejsze myśli towarzyszące Wam na szlaku? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q'bot napisał:

Źródło jest dość intensywnie nacechowane regulaminem TPN'u ?

Źródło miało rewelacyjne poczucie humoru ???

 

Źródło nie zabroniło, jak bym się można było spodziewać, ale wysłało w las ?

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Luk_ napisał:

Przejście Chochołowską jest za każdym razem totalnym rozczarowaniem ? Zawsze liczę, że może tym razem szybciej zleci ?

A tak poważnie, to żebym był zawiedziony całkowicie szlakiem to było tylko raz. Chciałem przejść z Ustrzyk Dolnych niebieskim szlakiem do Chaty Socjologa, wiecie, Solina niedaleko, itp... Eh, że wcześniej tego nie sprawdziłem na google earth ? Cały czas non stop przez las, o widoku na Soline czy tą "najbardziej bieszczadzką" cześć Bieszczad mogłem tylko pomarzyć. Nie było totalnie nic. Wędrówka zakończyła się w Polanie, do Chaty nie doszedłem, bo widmo kolejnych 13 km w podobnej scenerii totalnie mnie zniszczyło... Skończyło się na łapaniu stopa i powrocie do Ustrzyk ?

Śpiewacie/nucicie/gadacie do siebie, gdy idziecie samotnie ??

Nie, Ci, którzy mnie poznali osobiście wiedzą, że nie mam natury milczka i jeśli już mówię to do kogoś. Nawet, jak jadę w Tatry sam, to i tak za chwilę nie jestem sam ? 

Ale pociągnijmy temat, jaki utwór muzyczny/kawałek najbardziej kojarzy Ci się z Tatrami? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Nie, Ci, którzy mnie poznali osobiście wiedzą, że nie mam natury milczka i jeśli już mówię to do kogoś. Nawet, jak jadę w Tatry sam, to i tak za chwilę nie jestem sam ? 

Ale pociągnijmy temat, jaki utwór muzyczny/kawałek najbardziej kojarzy Ci się z Tatrami? 

 

 

 

kto z  Was pływał łódką po tatrzańskim stawie ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Luk_ napisał:

 

Śpiewacie/nucicie/gadacie do siebie, gdy idziecie samotnie ??

Oj... ja prowadzę monologi wewnętrzne ?. Wymyślam różne rzeczy i najgorzej jest jak już coś wymyślę i muszę zapisać. Często wtedy wysyłam smsy do siebie ?.

 

Bez czego ( oczywiście najważniejszego poszliscie w góry)?

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Nie, Ci, którzy mnie poznali osobiście wiedzą, że nie mam natury milczka i jeśli już mówię to do kogoś. Nawet, jak jadę w Tatry sam, to i tak za chwilę nie jestem sam ? 

Ale pociągnijmy temat, jaki utwór muzyczny/kawałek najbardziej kojarzy Ci się z Tatrami? 

 

 

"Bo ja Cię kocham" De Press 

To się jak rzep przyczepia.... ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...