Skocz do zawartości

Najlepsze czasopismo o Tatrach


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Po Taterkach chodzić nie można, więc chciałbym chociaż na nie popatrzeć i o nich poczytać. Swego czasu byłem maniakalnym czytelnikiem n.p.m, ale z nienznanych mi powodów periodyk ten przestał się ukazywać. Wiem, że TPN wydaje kwartalnik Tatry. Miał ktoś z Was go w ręku? Warto? A może znacie inne gazety lub czasopisma poświęcone tematyce górskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, TATRY" kupuję od chyba czterech lat... Bardzo dobry, profesjonalny kwartalnik. Jeżeli kogoś interesuje wszystko związane z tatrami to go polubi. Dużo w nim historii, przyrody.... Artykuły są długie i ciekawe. W każdym numerze również kronika zdarzeń TOPR. Natomiast miesięcznik ,, Na szczycie" ma zupełnie podobne oblicze jak,, n. p. m. ". Cieszę się że twórcy nieistniejącego kontynuują swoje dzieło?. Ja kupuję oba tytuły i polecam?????

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołączam. Do grudnia nałogowo czytałam npm, ale jak wiecie to już (w tej wersji) historia. Ból był tym większy, ze razem z npm zniknął magazyn w rowerach..... Ostatnio odkryłam Na szczycie i jakieś było moje zdziwienie, że to inne wcielenie npm  ???. Redakcja (niemal bez zmian) chyba jeszcze się waha co do częstotliwości wydawania, ale układ, tematyka, duch ten sam co w npm. Także deficyt zaspokojony ?.

Tatry TPN polecam. To bardziej przekrojowy kwartalnik,  moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie. Mają świetne zdjęcia. 

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...