Skocz do zawartości

Jurajskie spacery.


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jaaga76 napisał:

To "gdzie indziej" może być po drodze. Patrz Beskidy, czy Gorce (szczególnie przy tak znakomitych czasach dojazdowych) ?

Może być, oczywiście. Ale jeszcze nie teraz. Na nie zapewne przyjdzie czas na emeryturze.  ?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, jaaga76 said:

Poznań - Karaków od 79 zl. 

Goleniów - Kraków tak samo. 

Hmm... aż sprawdziłem i mi pokazuje Poznań - Cracovia najtańszy bilet po 260 PLN i to wszystko dociera wieczorem do celu. Ale i tak taniej niż się spodziewałem.

A do Popradu wcale nie potrafię wyszukać ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Q&#x27;bot napisał:

Hmm... aż sprawdziłem i mi pokazuje Poznań - Cracovia najtańszy bilet po 260 PLN i to wszystko dociera wieczorem do celu. Ale i tak taniej niż się spodziewałem.

A do Popradu wcale nie potrafię wyszukać ;<

Moja siostra uskutecznia loty z Goleniowa. Teraz się tak wycwaniła, że plecak idzie do poczkomatu, a ona tylko z bagażem podręcznym. Wychodzi jej zwykle taniej niż pkp czy pks. Trzeba jednak Jej oddac, że bilety na sierpień 2023 ma juz kupione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Q&#x27;bot napisał:

Nie polecam... Lepiej własną trasę ułożyć, bliżej Tatr, odwiedzając co niektóre dolinki, jeśli jest na to czas ?

Podziel się doświadczeniami.

 Ja myślę o jeżdzie po drogach tuż przy "elektriczce", bo jak dla mnie ta klasyczna trasa jest zbyt daleko od Tatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przy elektriczce jest ok, ale już trasy gdzie zjeżdżasz w okolice Liptowskiego Mikulasza są męczące i pośród sporego ruchu ciężarówek.

Ja polecam nie startować z Nowego Targu, czy gdzie tam tę asfalcik z trasą wytyczono, a w pobliżu Witowa, a nawet Zuberca i zaliczyć Dolinę Kaczawską - jedziesz na szosie, czy na czymś co pozwoli się lekkim terenem dostać do Prybiliny?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...