Skocz do zawartości

Dobre jedzonko


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, jaaga76 napisał:

Trzy, czy cztery lata temu w Murowańcu była pyszna kwaśnica. Jak teraz po zmianie prowadzących? Pizza w schronisku mnie rozbawiła ? regionalne danie ?

A tak na poważnie najlepsza pizza była w Morskim Oku na Krupówkach. 

Moim zdaniem, po zmianie właścicieli, jakość serwowanych potraw w Murowańcu bardzo spadła.

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie zlinczujcie, proszę... ale czy w Zakopanem, da radę dobrze zjeść, będąc weganinem? Ja wiem, wszędzie surówki, frytki, czy placki, ale tak z prawdziwego zdarzenia? Smacznie, pomysłowo i z dala od produktów zwierzęcych? Niebawem jadę z dziećmi na kilka dni, badam teren... dotychczas, choć w górach jestem co chwila, to na krótko i raczej nie jadam "na mieście"... coś, ktoś??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Niedawno przytrafiło mnie się zjeść w Zajeździe Górskim w Kuźnicach. Rosół + schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną jako zestaw dnia, ale naprawdę mi smakowało. Do tego piwko i za to wszystko 35 zł.

Ludzi też było sporo, bo wszystkie stoły zajęte, więc chyba nie powinno być obaw tam zjeść.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Czarci Jar  Małe Żywczańskie 11A

Karczma Chata Zbójnicka Jagiellońska 27

obie Bąkowe Zohyliny

to są knajpy na "uroczysty" "rodzinny" czy tam "pożegnalny" obiad, przynajmniej ja je tak traktuję...

a po zejściu z Gór polecam mały lokal na górnych Krupówkach powyżej pomnika Hrabiego Zamoyskiego (niby duże a zanim doszedłem z pudełeczkiem na kwaterę 2 nie było a do śniadania zostały tylko 4???):

 

20211228_171935.jpg

20211228_182628.jpg

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mieliśmy tu polecać dobre jedzenie ale ja chciałam przestrzec przed kiepskim. Po drodze z Jurgowa w Pieniny przejeżdżaliśmy przez Łapszankę (bardzo oblegany punkt widokowy) i skusiliśmy się na burgera w stojącym tam foodtrucku Majster Gastro. 

NIGDY więcej!!!!

Nie próbujcie tego "specjału" 

  • Lubię to ! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiście polecam z pewnością restaurację Gazdowo Kuźnia gdzie strasznie posmakowała mi kwaśnica na baraninie (do tego były tam też grzyby, po prostu wielkie mniam). Z kolei w przypadku karczmy Żabi Dwór udało mi się trafić na pyszną kwaśnicę na żeberkach (co ja poradzę, że uwielbiam kwaśnice wszelkiego typu). Ogółem w późniejszym czasie udało mi się znaleźć fajny przepis na kwaśnicę także zamierzam niedługo przyrządzić ją u siebie! Choć i tak będę zaglądała do tych miejsc gdy tylko wpadnę do Zakopanego ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...