Skocz do zawartości

Beskidomaniacy


ImWyżejTymLepiej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, Kasia K napisał:

oblegana przez turystów.

W weekend staramy się trzymać z dala od miejsc popularnych , nie zawsze się to udaje. Mamy pewne możliwości na wyjścia w tygodniu i staramy się z nich korzystać? A o Tatrach  to teraz mowy nie ma , przynajmniej do końca ferii.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kasia K napisał:

bardzo lubię beskid żywiecki - mam go bliżej niż Tatry.

Też mam znacznie bliżej i też bardzo lubię ??

2 minuty temu, Kasia K napisał:

przyczyny techniczne się zdarzają, ważne, że góry na nas czekają...

No niestety. Tak góry na pewno poczekają ? ale też za długo im kazać czekać nie można ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barbie609 napisał:

W weekend staramy się trzymać z dala od miejsc popularnych , nie zawsze się to udaje. Mamy pewne możliwości na wyjścia w tygodniu i staramy się z nich korzystać? A o Tatrach  to teraz mowy nie ma , przynajmniej do końca ferii.

Całkowita racja.... Jednak w tygodniu nie zawsze jest możliwość.... A i warunki czasami są lepsze w niedzielę niż w pozostałe dni... I wtedy trzeba korzystać.... Chociaż ja lubię również trochę koneserskie warunki gdy pogoda wcale nie wydaje się przyjazna... ? 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, barbie609 napisał:

Wieża jeszcze się trzyma? , w lecie była w nie najlepszym stanie.

Ledwo co. Kilka desek połamanych jest. Jak tam wlazłem to bujało nią na wszystkie strony od wiatru z czułem się jak na statku ? Myślę, że jeszcze trochę wytrzyma, ale trzeba uważać wchodząc tam, najlepiej pojedynczo. 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...