Jump to content

Rozrywka w czasie narodowej kwarantanny :)

Recommended Posts

Guest Tatromen

Och te butelki miało być 😉😃😅😂 , tak kręcą tych mężczyzn a tu kobieta na straży . 

Ps. Jeszcze nie widziałem w życiu prawdziwej kobiety , podkreślam prawdziwej .......z wałkiem przeciw mężczyźnie , to może być tylko baba , nie oszukujmy się ! 😉😀😁😂

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobry wieczór 🙂 A ja w ten czas sobie uzupełniam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzynę, która podchodzi pod balkon 😉  Coś takiego kilka metrów od bloku.  Zacieranie:

Co robić? Bierzemy dwa kudłacze i idziemy do lasu szukać wiosnę🤧😁

Tak tematycznie 😋  

Posted Images

Guest Kacha
Dnia 21.04.2020 o 15:08, Tatromen napisał:

Ps. Jeszcze nie widziałem w życiu prawdziwej kobiety , podkreślam prawdziwej .......

To pan chyba mało w życiu widział, panie T. 😉

Guest Nobody
Dnia 21.04.2020 o 15:08, Tatromen napisał:

Ps. Jeszcze nie widziałem w życiu prawdziwej kobiety , podkreślam prawdziwej .......z wałkiem przeciw mężczyźnie , to może być tylko baba , nie oszukujmy się ! 😉😀😁😂

A chciałbyś zobaczyć ? 

Bo jakby co to ja akcesoria już mam 😉😜😂

uid_459aefa22cf99fb774ea003336c126071536830311812_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

Edited by Nobody
Guest Tatromen
Dnia 26.04.2020 o 10:17, Kacha napisał:

To pan chyba mało w życiu widział, panie T. 😉

Pani K. 😉

Prosty sposób na bycie szczęśliwym to omijanie szerokim łukiem ludzi , którzy myślą , że wiedzą więcej od Ciebie na Twój temat ! 

Edited by Tatromen
Nie zauważyłem palucha , przepraszam , zmieniam na samą treść !
Guest Tatromen
Dnia 27.04.2020 o 19:27, Nobody napisał:

A chciałbyś zobaczyć ? 

Bo jakby co to ja akcesoria już mam 😉😜😂

uid_459aefa22cf99fb774ea003336c126071536830311812_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

Ty mi się dziewczyno podobasz ! .......Strach się bać . Poddaje się ! 

Tak mnie zapraszasz na dobry obiad ?😉😆

Guest Nobody
2 minuty temu, Tatromen napisał:

Ty mi się dziewczyno podobasz ! .......Strach się bać . Poddaje się ! 

Tak mnie zapraszasz na dobry obiad ?😉😆

To nie są akcesoria obiadowe tylko pomoce naukowo-wychowawcze😉 Można ich ewentualnie użyć jakby obiad nie smakował 😂

Guest Tatromen

Typowo obiadowe nie ale pomagają przygotować dobre rzeczy ! Np, 🥮 Mąż na pewno wszystko zjada , jestem pewny ! 😉 Czy talerz też wylizuje👅na znak że smakowało ? 😆

Guest Tatromen

Nie powiem nikomu , słowo .👍 Mam też powód ku temu . No bo wiesz , gdybym sam kiedyś trafił do Ciebie w gościnę 😉, to różnie bywa ....wolę nie ! 😁 Jestem też pewny że do tego czasu korniki nie zrobią z tym porządku ! 😆 

Guest Tatromen
3 minuty temu, Nobody napisał:

Korniki nie ale boję się że mąż kiedyś "przez pomyłkę " pozbędzie się moich "argumentów " i będę musiała kupić książkę kucharską 😉😂🤣

Sugerujesz że książka kucharska potrzebna ? 😊 Mogę Ci kupić . 😁 Gorzej jest jak ludzie sugerują kłamliwe rzeczy , wprowadzając w błąd innych ! 😞

Guest Tatromen
Dnia 29.04.2020 o 21:31, Nobody napisał:

Mam nadzieję że nie wprowadziłam Cię w błąd tymi wałkami ? 😁🤣😉 

Miałem na myśli to że niektórzy na forach wprowadzają uczestników  w błąd przez podstępne , przebiegłe pisanie pod publikę by siebie oczyścić z kłamstw , zdobyć nie należne zaufanie a do tego zdyskredytować kogoś na forach ! ...........Teraz nie żartuję choć to taki wątek ! 

Edited by Tatromen