Jump to content

Rozrywka w czasie narodowej kwarantanny :)

Recommended Posts

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobry wiecz贸r 馃檪 A ja w ten czas sobie uzupe艂niam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzyn臋, kt贸ra podchodzi pod balkon 馃槈聽 Co艣 takiego kilka metr贸w od bloku. 聽Zacieranie:

Co robi膰? Bierzemy dwa kud艂acze i idziemy do lasu szuka膰 wiosn臋馃ぇ馃榿

Tak tematycznie 馃構 聽

Posted Images

Dobry wiecz贸r! Wszystkie zainteresowane osoby w wolnej chwili prosi艂bym o ogromn膮 pomoc w uzupe艂nieniu ankiety dotycz膮cej naszych polskich Tatr. Bardzo przyda mi si臋 opini膮 turyst贸w g贸rskich!聽

Link do ankiety:聽

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpUlNDrhciGL4jXlkicS8E6zfLOALIAA1e0VHn-bY_oxcIxA/viewform

Bardzo dzi臋kuj臋 za odpowiedzi i 偶ycz臋 zdrowia 馃槉

• Like ! 1
1 godzin臋 temu, Izab3lla napisa艂:

Dobry wiecz贸r! Wszystkie zainteresowane osoby w wolnej chwili prosi艂bym o ogromn膮 pomoc w uzupe艂nieniu ankiety dotycz膮cej naszych polskich Tatr. Bardzo przyda mi si臋 opini膮 turyst贸w g贸rskich!聽

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpUlNDrhciGL4jXlkicS8E6zfLOALIAA1e0VHn-bY_oxcIxA/viewform

Zrobione 馃檪

• Thanks 1
1 godzin臋 temu, Izab3lla napisa艂:

Destynacja i Sonstiges ???

i za to daj膮 teraz licencjat czy magistra ?

11 godzin temu, J@n napisa艂:

Destynacja i Sonstiges ???

i za to daj膮 teraz licencjat czy magistra ?

Licencjat i magistra zdobywa si臋 poprzez聽ca艂okszta艂t przebytych studi贸w, praca jest zwie艅czeniem i mo偶na j膮 pisa膰 na dowolny temat prosz臋 Pana 馃檪 Potrzebuj臋 analizy wynik贸w tej ankiety do napisania trzeciego rozdzia艂u. Moj膮 prac臋 prowadzi prodziekan wi臋c jaki艣 poziom utrzymuje. 聽Nikt nie zmusza Pana do udzia艂u w niej czy te偶 pomocy. Pozdrawiam serdecznie 馃尲馃尲馃尰

Dzi臋kuj臋 wszystkim kt贸rzy wzi臋li udzia艂. Mi艂ego dnia! 馃槉

Guest Nobody
3 godziny temu, Izab3lla napisa艂:

Licencjat i magistra zdobywa si臋 poprzez聽ca艂okszta艂t przebytych studi贸w, praca jest zwie艅czeniem i mo偶na j膮 pisa膰 na dowolny temat prosz臋 Pana 馃檪 Potrzebuj臋 analizy wynik贸w tej ankiety do napisania trzeciego rozdzia艂u. Moj膮 prac臋 prowadzi prodziekan wi臋c jaki艣 poziom utrzymuje. 聽Nikt nie zmusza Pana do udzia艂u w niej czy te偶 pomocy. Pozdrawiam serdecznie 馃尲馃尲馃尰

Dzi臋kuj臋 wszystkim kt贸rzy wzi臋li udzia艂. Mi艂ego dnia! 馃槉

Bardzo ch臋tnie pomog艂am i 偶ycz臋 wszystkiego dobrego 馃檪

Guest Tatromen

Krzychu , studentce to pomagasz , nawet prosisz o wi臋cej a psa ju偶 ca艂膮 dob臋 nie wyprowadzasz tylko tak le偶y na tej kanapie , rusz si臋 w ko艅cu !聽馃槈馃榿

Pom贸c nale偶y je艣li kto艣 艂adnie poprosi.馃 To czemu nie, a karma podobno wraca. Mo偶e kiedy艣, kto艣, z kim艣, b臋dzie mia艂, to ja ch臋tnie...

A to bydle reaguje tylko na kluczyki od samochodu i na has艂o ,, idziemy"

Ja ,, jeszcze" co dzie艅 do pracy, ale 偶ona w ramach rehabilitacji co dzie艅 jest wyprowadzania na spacer.

IMG_20181007_163602259.jpg

IMG_20171202_135133695.jpg

Do us艂ug, ankieta wys艂ana聽 馃檪聽 Te偶 bym nie wiedzia艂, co oznacza s艂owo "destynacja" gdyby kiedy艣 nie u偶y艂 tego okre艣lenia (i nie wyt艂umaczy艂 mi jego znaczenia) kumpel - w艂a艣nie z okolic聽Krakowa. Mieli艣my mas臋 艣miechu, bo On z kolei nie wiedzia艂 co to jest "paz艂otko" (niezorientowanym wyja艣niam, 偶e chodzi o to l艣ni膮ce, szeleszcz膮ce聽opakowanie od cukierka)聽聽馃ぃ

Edited by Karol Kli艅ski
  • Haha 1

Dzi臋kuj臋 wszystkim za tak liczne odpowiedzi馃槸馃槉 Na wniosek jednej osoby postanowi艂am podzieli膰 si臋 wynikami ankiety zaraz po obronie aczkolwiek w aktualnej sytuacji ci臋偶ko powiedzie膰 kiedy to b臋dzie.聽

Ps.聽 Faktycznie nie pomy艣la艂am, 偶e to poj臋cie mo偶e by膰 niejasne. Destynacja to inaczej cel/kierunek podr贸偶y. 馃尲

Edited by Izab3lla
  • Like ! 1