Jump to content

Rozrywka w czasie narodowej kwarantanny :)

Recommended Posts

Cześć ?

Większość filmików na YT z Tatr obejrzane, artykuły chyba wszystkie przeczytane, filmy na Netflixie zobaczone i... kończą mi się pomysły co tu robić? Polecicie jakieś kanały na YT, relacje z wypraw, itp. dotyczące innych gór, np. Alp, "niepolskiej" części Karpat? Coś takiego, co by po prostu pokazywało coś ciekawego i zabijało nudę ? 

Co tam jeszcze w okresie nicnierobienia robicie? Ja staram się poprawiać non stop kondycję, chociażby za pomocą treningu na schodach, ale mimo wszystko to nie to samo co górski szlak ?

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobry wieczór ? A ja w ten czas sobie uzupełniam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzynę, która podchodzi pod balkon ?  Coś takiego kilka metrów od bloku.  Zacieranie:

Co robić? Bierzemy dwa kudłacze i idziemy do lasu szukać wiosnę??

Tak tematycznie ?  

Posted Images

Guest Tatromen
1 godzinę temu, Q'bot napisał:

Tu masz przednią rozrywkę - aż nie sposób się oderwać! 

Rqf3a6CH

Tak , to od Mnicha przez Cubrynę na Mięgusze a potem ze szczytu lufa do Moka !!!! ???

Guest Tatromen

Drodzy forumowicze mam dla Was ważne info . Nie można wierzyć we wszystko co podaje ministerstwo zdrowia , wiecie o tym ? ...................Mówią że jak się wychodzi to wystarczą rękawiczki i maseczka ! To nie prawda ! UWIERZCIE MI ! Proszę Was ! ................Tak wyszedłem ??? .....................inni mieli jeszcze spodnie , koszule a nawet kurtki ! ?????

Dobry wieczór ? A ja w ten czas sobie uzupełniam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzynę, która podchodzi pod balkon ? 

Coś takiego kilka metrów od bloku.

IMG_20200318_111246.jpg Zacieranie:

IMG_20200319_154520.jpg

Skarby serowara ?

IMG_20200319_155231.jpg

IMG_20200319_155050.jpg

Chmielenie. 

IMG_20200319_173922.jpg

Bażant czy Kuropatwa?

IMG_20200319_174931.jpg

Warszawska Kozica 

IMG_20200318_111236.jpg

Edited by Mateusz Z
  • Like ! 4
  • Wow 1
Dnia 18.03.2020 o 12:12, Luk_ napisał:

Polecicie jakieś kanały na YT, relacje z wypraw, itp. dotyczące innych gór, np. Alp, "niepolskiej" części Karpat? Coś takiego, co by po prostu pokazywało coś ciekawego i zabijało nudę ? 

Polecam kanał Bushcraftowy. Noclegi w lesie rozpalanie ognisku budowanie szałasów itd. Gościu robi fajny klimat na filmikach można się zrelaksować na woeczór.

https://www.youtube.com/channel/UCX92mVE0rfBDSyRticjqzIA

• Like ! 1