Jump to content

Rozrywka w czasie narodowej kwarantanny :)

Recommended Posts

Cze艣膰 馃檪

Wi臋kszo艣膰 filmik贸w na YT z Tatr obejrzane, artyku艂y chyba wszystkie przeczytane, filmy na Netflixie zobaczone i... ko艅cz膮 mi si臋 pomys艂y co tu robi膰馃榿 Polecicie jakie艣 kana艂y na YT, relacje z wypraw, itp. dotycz膮ce innych g贸r, np. Alp, "niepolskiej" cz臋艣ci Karpat? Co艣 takiego, co by po prostu pokazywa艂o co艣 ciekawego i zabija艂o nud臋 馃榾

Co tam jeszcze w okresie nicnierobienia robicie? Ja staram si臋 poprawia膰 non stop kondycj臋, chocia偶by za pomoc膮 treningu na schodach, ale mimo wszystko to nie to samo co g贸rski szlak 馃槑

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobry wiecz贸r 馃檪 A ja w ten czas sobie uzupe艂niam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzyn臋, kt贸ra podchodzi pod balkon 馃槈聽 Co艣 takiego kilka metr贸w od bloku. 聽Zacieranie:

Co robi膰? Bierzemy dwa kud艂acze i idziemy do lasu szuka膰 wiosn臋馃ぇ馃榿

Tak tematycznie 馃構 聽

Posted Images

Guest Tatromen
1 godzin臋 temu, Q'bot napisa艂:

Tu masz przedni膮 rozrywk臋 - a偶 nie spos贸b si臋 oderwa膰!聽

Rqf3a6CH

Tak , to od Mnicha przez Cubryn臋 na Mi臋gusze a potem ze szczytu lufa do Moka !!!!聽馃槈馃憤馃槣

Guest Tatromen

Drodzy forumowicze mam dla Was聽wa偶ne info . Nie mo偶na wierzy膰 we wszystko co podaje ministerstwo zdrowia , wiecie聽o tym ? ...................M贸wi膮 偶e jak si臋 wychodzi to wystarcz膮 r臋kawiczki i maseczka ! To nie prawda ! UWIERZCIE MI ! Prosz臋 Was聽! ................Tak wyszed艂em聽馃槈馃槈馃ぃ.....................inni mieli jeszcze spodnie , koszule a nawet kurtki !聽馃槈馃榿馃槀馃ぃ馃槣

Dobry wiecz贸r 馃檪 A ja w ten czas sobie uzupe艂niam braki w browarze, dbam o serki i obserwuje zwierzyn臋, kt贸ra podchodzi pod balkon 馃槈

Co艣 takiego kilka metr贸w od bloku.

IMG_20200318_111246.jpg聽Zacieranie:

IMG_20200319_154520.jpg

Skarby serowara 馃槃

IMG_20200319_155231.jpg

IMG_20200319_155050.jpg

Chmielenie.聽

IMG_20200319_173922.jpg

Ba偶ant czy Kuropatwa?

IMG_20200319_174931.jpg

Warszawska Kozica聽

IMG_20200318_111236.jpg

Edited by Mateusz Z
  • Like ! 4
  • Wow 1
Dnia 18.03.2020 o 12:12, Luk_ napisa艂:

Polecicie jakie艣 kana艂y na YT, relacje z wypraw, itp. dotycz膮ce innych g贸r, np. Alp, "niepolskiej" cz臋艣ci Karpat? Co艣 takiego, co by po prostu pokazywa艂o co艣 ciekawego i zabija艂o nud臋 馃榾

Polecam kana艂 Bushcraftowy. Noclegi w lesie rozpalanie ognisku budowanie sza艂as贸w itd. Go艣ciu robi fajny klimat na filmikach mo偶na si臋 zrelaksowa膰 na woecz贸r.

https://www.youtube.com/channel/UCX92mVE0rfBDSyRticjqzIA

• Like ! 1