Skocz do zawartości

Krokusy


Angel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
1 godzinę temu, vatra napisał:

Niestety przy tych ilościach turystów przewalających się przez gorczańskie szlaki krokusom  może grozić zadeptanie.

Wszystko, żeby mieć zdjęcie w krokusach. Ale jeśli chodzi o ilości turystów, to z jednej strony fajnie, że tylu ludzi lubi takie wędrowanie po szlakach, a z drugiej wypatruje się miejsc, gdzie ich mniej. To znaczy ja tak mam.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wjesna napisał:

wypatruje się miejsc, gdzie ich mniej. To znaczy ja tak mam.

Ja mam tak samo. Przyjemnie jest na mało zaludnionym szlaku od czasu do czasu kogoś spotkać a czasem chwilę porozmawiać albo na szczycie poprosić o zrobienie zdjęcia. Ale tłum, hałas i chaos powodują u mnie chęć ucieczki jak najdalej?

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zośka napisał:

Ja mam tak samo. Przyjemnie jest na mało zaludnionym szlaku od czasu do czasu kogoś spotkać a czasem chwilę porozmawiać albo na szczycie poprosić o zrobienie zdjęcia. Ale tłum, hałas i chaos powodują u mnie chęć ucieczki jak najdalej?

Własnie. Przyjemnie się z kimś minąć, zagadać dokąd idzie, skąd wraca, jak tam u góry. Czasem przy podchodzeniu miniemy sie ze sobą z  piętnaście razy to już prawie jesteśmy jak dobrzy znajomi.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wjesna napisał:

Czasem przy podchodzeniu miniemy sie ze sobą z  piętnaście razy to już prawie jesteśmy jak dobrzy znajomi.

Zdarzało się i tak?. A kiedyś zdarzyło mi się spotykać pewnego Słowaka dwa dni pod rząd i co najdziwniejsze raz po polskiej stronie a raz po słowackiej i po dwóch latach spotkałam go znowu na Słowacji. Nie rozumiałam prawie nic z tego co mówił ale i tak było miło?

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...