Skocz do zawartości

Ranking schronisk w polskich tatrach !


Gość Tatromen

Wybierz i zagłosuj na schronisko które według Ciebie zasługuje na schronisko numer ,, 1 " w polskich Tatrach !   

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz i zagłosuj na schronisko które według Ciebie zasługuje na schronisko numer ,, 1 " w polskich Tatrach ! Nie ma żadnych kryteriów , każdy ocenia według własnego uznania , według tego co dla niego najważniejsze !

    • Morskie Oko
      0
    • Dolina Pięciu Stawów
      11
    • Dolina Roztoki
      15
    • Murowaniec
      4
    • Polana Kalatówki
      2
    • Hala Kondratowa
      2
    • Hala Ornak
      1
    • Polana Chochołowska
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tatromen

Schroniska turystyczne

Na terenie Parku działa osiem ( 8 ) schronisk turystycznych, należących do Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK). Z uwagi na tak gęstą ich sieć oraz niewielką powierzchnię TPN są to jedyne miejsca w Parku, gdzie można nocować. Wszystkie szlaki turystyczne są bez trudu dostępne ze schronisk bez konieczności nocowania w terenie, nie ma tu więc pól namiotowych, nie można także rozbić namiotu w dowolnym miejscu ani nocować pod gołym niebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie nocuję w schroniskach, ale biorąc pod uwagę inne czynniki, w tym ceny za posiłki, obsługę, a także wszystko co mi na temat tych przybytków wiadomo,  najlepiej kojarzy mi się Piątka, najgorzej Murowaniec (z tym, że nie byłem po ostatnich zmianach jakie przeszło to schronisko).

Odwiedziłem wszystkie oprócz Kalatówek (Roztokę i Kondratową tylko po razie), które są za blisko "punktu startowego" bym miał potrzebę tam zaglądać. Może kiedyś nadrobię.

Edytowane przez Gieferg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
1 godzinę temu, Gieferg napisał:

Za nocleg nie wiem, ale za pomidorową zeszłego lata liczyli 15 (a np. w Piątce 6). I droższa wcale nie była lepsza.

Zrozum , remont mieli ? a już na kolejny zbierają !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ornak chyba niedoceniony.... jak się już cała ferajna przewali jest naprawdę miło.  Prowadzący sporo zrobili, że klimat był. Salka na pięterku  jest super. W zeszłym roku rewelacyjne spotkania w czasie wakacji. Mi bardzo przypadło do gustu to o Wikingach i nartach. Jeśli w tym roku cykl ruszy polecam. Warto zajrzeć. 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2020 o 16:44, Mnich Moderator napisał:

Dobra informacja: schroniska w D5SP i Murowaniec przyjmują już 100 procent gości, czyli wróciły do stanu, jaki był przed wprowadzeniem obostrzeń. Jednym słowem - wróciły do normalności ?

Mam wrażenie, że Chochołowska też już działa pełna parą. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...