Skocz do zawartości

Gerlach


Gość Tatromen

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.10.2022 o 09:00, Fibi napisał:

@Jędrek @peter1 Musicie spróbować zimowego łażenia. Niedźwiedzie śpią, deszcz was nie zmoczyć, burzy też nie będzie. I chodzi się szybciej, bo zimno, więc się człowiek nie zatrzymuje co chwilę dla podziwiania widoków. Ja tam widzę same plusy ? pod warunkiem lawinowej 1.

No ja byłem w przeszłości parę razy w zimie. Tatry są piękne, atmosfera też. Ale nie lubię zimy, nic na to nie poradzę.

Udało mi się zdobyć w zimie Świnicę i Kasprowy, byłem w dolinach, a nawet w jaskiniach(Mylna ma klimat w zimie), zjeżdżałem na nartach z Kasprowego. Wszystko super ale cóż zrobić skoro nie przepadam? ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter1 napisał:

ale cóż zrobić skoro nie przepadam?

To oczywiście sprawa indywidualna ,ale towarzystwo namawia Cię w nadziei zobaczenia większej ilości Twoich  super wypraw.Na co i ja mam ochotę.

Edytowane przez barbie609
  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2022 o 15:58, peter1 napisał:

Na razie koniec w temacie Gerlacha...?

A w zimie nie chodzę. Jestem uzależniony od skały. ?

Pożyjemy i może zobaczymy,  że jednak od śniegu tez sie potrafisz uzależnić:)

Dnia 15.10.2022 o 17:51, Jędrek napisał:

Ja chodziłbym zimą, gdyby było słonecznie, sucho i chociaż +20 stopni. 

..i może jeszcze, żeby nie było pod górkę:)

 

  • Lubię to ! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, barbie609 napisał:

To oczywiście sprawa indywidualna ,ale towarzystwo namawia Cię w nadziei zobaczenia większej ilości Twoich  super wypraw.Na co i ja mam ochotę.

Jeszcze nie skończyłem z tym rokiem a mam w archiwach z zeszłych lat mnóstwo materiału(od groma- jak to się mówi). Będę się starał w miarę regularnie zamieszczać. ?

  • Lubię to ! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...