Skocz do zawartości

Nierówne walki ze słowacką pogodą ;)


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Jędrek napisał:

masz jedno trudniejsze miejsce, tuż pod samym szczytem.

Ja tę końcówkę zawsze przechodzę bardziej z lewej, z pominięciem tego problematycznego łańcucha ? 
 

Dnia 25.09.2022 o 09:15, Fibi napisał:

Wszyscy złażą jakąś dziką ściezką, to i my robimy wycof ze szlaku i za nimi. Dzika ścieżka jest stroma i bardzo krucha, więc trzeba uważać, raz prawie zaliczam glebę, ale jakoś się tam ratuję. Dzika ścieżka nie doprowadza do drogowskazu w Krywańskim żlebie, tylko trochę poniżej- do niebieskiego szlaku.

Jak schodziłem z Krywania 2 lata temu to podobnie poszedłem, myśląc, że tamtędy biegnie szlak, w trakcie zastanawiałem się, jak to możliwe, że nie pamiętam tego fragmentu z drogi na górę ?

Jak tak czytam o tym Krywaniu na forum to mam wrażenie, że zdecydowanie częściej trafia się tam gorsza pogoda niż lepsza...wychodzi na to, że jak ja byłem to miałem sporo szczęścia, wrzesień wtedy też nie rozpieszczał a warunki trafiły się petarda ?


 

20094.JPG

20095.JPG

  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2022 o 22:50, Jędrek napisał:

Tak naprawdę przy suchej skale na szlaku ze Świnickiej Przełęczy na Świnicę i z powrotem (zgodnie z nowymi "przepisami") masz jedno trudniejsze miejsce, tuż pod samym szczytem. I jest ono nieco trudne tylko w zejściu i dla osób niewysokich. 

Powodzenia ?

Ehh, to znowu muszę iść z kimś kto mi rękę poda, albo obejdę bokiem jak @staroń ?

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2022 o 11:54, Fibi napisał:

Doświadczenie z kolejką nie zmieniło mnie aż tak, żebym była teraz innym człowiekiem. Ale na pewno jestem człowiekiem wyleczonym na jakiś czas z jazd kolejkami:P

Ja też jakoś do tych kolejek  nie mam zaufania. Niby się nie boje,  ale nie, dzisiaj nie pojadę, może następnym razem. 

  • Lubię to ! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2022 o 12:25, Fibi napisał:

Ehh, to znowu muszę iść z kimś kto mi rękę poda, albo obejdę bokiem jak @staroń ?

Jak wchodziłem z kuzynem w sierpniu to przy zejściu była taka para, chłopak z dziewczyną, ona była pierwszy raz w Tatrach i od razu Świnica, dała radę mimo totalnej blokady psychicznej w paru miejscach...to dowód na to, że każdy może, jeśli tylko chce a jak masz już przetarcie na innych wymagających szlakach to myślę, że to czysta formalność ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...