Skocz do zawartości

NETFLIX BROAD PEAK


wojtisek1

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, wjesna napisał:

Przeżył, bo był gruby

Znałem kiedyś takiego żeglarza który unosił się dzięki swej tuszy na wodzie niczym boja, jego popisowym numerem była w jednej ręce fajka, w drugiej piwo ?

Niestety było to dawno i nie mam żadnej fotki, bo w tamtym czasie w ogóle mało kto robił zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jędrek napisał:

Czyli trzeba to brać jako komedię, choć mam wrażenie iż kręcili te sceny na serio 

Może nie aż tak ale Shermany zwiększające dystans do Tygrysa zamiast jak najszybciej iść na zbliżenie bo przecież tylko z bliska mogą mu zagrozić , czy batalion SS który nie może sobie poradzić z pojedynczym uszkodzonym czołgiem. Chociaż przyznać należy ,że trochę prawdy też się trafiło np pokazali czym kończy się dla czołgów jeżdżenie po krzakach bez obstawy piechoty.  W sumie takie tam moje  marudzenie.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barbie609  @Jędrek a filmy z gatunku sf albo te na komiksach oglądacie? Tam jest pełno niedorzeczności i to jest w nich najlepsze.  

Można się czepiać, ale po co? Mnie  ciężko  sie oglądało filmy na podstawie książki.  Zwłaszcza  gdy książka była u mnie na półce z tymi najlepszymi. Ciągle mi czegoś brakowało, coś było przeinaczone.  Trochę się napsioczylam zanim odpuściłam takie czepianie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2022 o 22:08, Jędrek napisał:

Znałem kiedyś takiego żeglarza który unosił się dzięki swej tuszy na wodzie niczym boja, jego popisowym numerem była w jednej ręce fajka, w drugiej piwo ?

 

A to nie jest tak, że jak się położysz na wodzie to się na  niej utrzymasz? Dopóki wystarczy opanowania.  

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wjesna napisał:

filmy z gatunku sf albo te na komiksach oglądacie

Jestem wielbicielem Star Trek zwłaszcza  Następnego Pokolenia i oryginalnej trylogii Star Wars. Ale  te filmy nie są osadzone w jakiejś rzeczywistości historycznej.

 

2 godziny temu, wjesna napisał:

Mnie  ciężko  sie oglądało filmy na podstawie książki. 

Uwielbiam Diunę z 1984 r ,ta nowa mnie znudziła i wciąż czekam na sensowną ekranizację Wiedźmina , bo polski Wiedźmin , poza aktorstwem Żebrowskiego i Zamachowskiego to knot,a Netflix to jakaś totalna bzdura.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2022 o 19:49, barbie609 napisał:

Według mnie jest za długa a to dopiero połowa historii Muad Diba. efekty są interesujące , niestety postacie bezbarwne i tempo opowieści fatalne.Nie polecam.

Nie zachęcasz ? ale i tak  film kiedyś oglądnę, liczę, że mi się spodoba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, barbie609 napisał:

znajomej się spodobał , ale ona to taka artystyczna dusza no i nie zna ani książki ani wcześniejszej wersji

Z tymi artystycznymi filmami to czasem  bywa  że są   hmm, dziwne.  Drive my car to miała być dla mnie uczta kinomana  a tymczasem dla mnie przerost formy.  Ale ja z azjatyckimi filmami ogólnie mam kłopot, nie moja bajka, nie nadążam za nimi, chociaż jeden był dobry- ,,Matka " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...