Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nie wiem jak ugryźć temat :). Chciałabym wyjechać na kilka tygodni do Zakopanego.  Dwie osoby dorosłe i koty (5szt.).  Hotele odpadają bo mają limity zwierząt na pokój, nowe apartamenty nie bardzo chcą przyjmować ze zwierzakami. Mieszkania do wynajecia nie bardzo chcą wynajmować na tak krótki okres.  Ze względu na ilość kotów lokal musiałby być spory ze 40m2...  Mało podróżuję - prawie wcale ze względu na zwierzęta w podróżach ze zwierzętami nie mam doświadczenia. Może ktoś z użytkowników ma przetestowany jakiś sposób na dłuższy pobyt? Może ktoś wynajmował na taki dziwny okres kilku tygodni (hotel za dlugo za drogo, mieszkanie za krotko wynajmujący nie chcą wynajmować) ?

Edytowane przez 1234abcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, martuś napisał:

Czy koty wcześniej wyjeżdżały?

Nigdy razem nie wyjeżdżaliśmy i właśnie żeby ograniczyć stres zdecydowałam się na dluższy pobyt żeby nie robić zamieszania na 2 tyg.  To takie specyficzne typy, ale nigdy nie było problemów z czystością. Myślę, że największy stres to 6h autem, a  z takim ładunkiem zakładam powolną jazdę to może i z 8h ?. Na drogę obowiązkowo dostaną leki uspokajające. Na miejscu powinno być ok.  Najwyżej wrócimy ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uff... Może ktoś bedzie szukał odpowiedzi więc zostawiam jakie rozwiazanie znalazlam: airbnb ma zniżki ma dluższe pobyty i wychodzi spoko cenowo i część wynajmujacych nie robi problemu z pobytu zwierząt ? choć conajmniej w połowie jest zakaz pobytu ze zwierzetami. 

Edytowane przez 1234abcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, 1234abcd napisał:

Uff... Może ktoś bedzie szukał odpowiedzi więc zostawiam jakie rozwiazanie znalazlam: airbnb ma zniżki ma dluższe pobyty i wychodzi spoko cenowo i część wynajmujacych nie robi problemu z pobytu zwierząt ? choć conajmniej w połowie jest zakaz pobytu ze zwierzetami. 

Gdzie w końcu znaleźliście kwaterę? Udało się w Zako czy gdzieś w okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaaga76 napisał:

Gdzie w końcu znaleźliście kwaterę? Udało się w Zako czy gdzieś w okolicach?

W Zakopanym. Wybrałam dwa miejsca z parkingiem. Jedna blizej zbocza Gubałowki druga blizej Strązyskiej. Jeszcze nie zdecydowalam które ostatecznie, bo pojawiła się koncepcja 2miesięcznego pobytu ? w jednym nie ma pralki, ale ostatecznie są pralnie samoobslugowe czynne do 22.00 więc to chyba nie jest problem. Są ofery akceptujące zwierzaki również w spokojniejszych okolicach, ale trochę się boję odległości od miasta.

Edytowane przez 1234abcd
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 1234abcd napisał:

W Zakopanym. Wybrałam dwa miejsca z parkingiem. Jedna blizej zbocza Gubałowki druga blizej Strązyskiej. Jeszcze nie zdecydowalam które ostatecznie, bo pojawiła się koncepcja 2miesięcznego pobytu ? w jednym nie ma pralki, ale ostatecznie są pralnie samoobslugowe czynne do 22.00 więc to chyba nie jest problem. Są ofery akceptujące zwierzaki również w spokojniejszych okolicach, ale trochę się boję odległości od miasta.

Kurcze... 2 miechy pod samymi Tatrami... chyba bym oszalała ze szczęścia...

Fajnie, że sie udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...