Skocz do zawartości

Kozi Wierch od Zawratu


a chodźże na pole

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... w końcu razem z żoną, przeszliśmy najfajniejszy odcinek Orlej Perci - Zawrat => Kozi Wierch. Termin i wycieczka wyszła zupełnie przypadkiem, ale na szczęście pogoda dopisała, wycieczka wyszła świetnie! Największe obawy Anki były nie tyle co do ekspozycji, ale bardziej czy podoła kondycyjnie. Pod koniec zmęczenie już było odczuwalne, tak więc jest już pewna, że wspólnie całej Orlej za jednym razem nie przejdziemy. Niecały miesiąc później zrobiliśmy Granaty od Kulczyńskiego, więc zostaje nam jeszcze do wspólnego przejścia ostatnia część, Granaty - Krzyżne. ?

Zapraszam na filmową wycieczkę na Kozi Wierch.

 

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich Granatach i Świnicy z Zawratu mam ochotę na więcej wrażeń w tych okolicach ? Świetny materiał, zachęciliście do przejścia, w przyszłym roku trzeba będzie podjąć wyzwanie. Można się zmęczyć od samego oglądania, ale to, jak spokojnie o tym wszystkim mówisz, równoważy, to, co widzimy na filmie ? Taka trochę Krystyna Czubówna górskich relacji ? ? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, staroń napisał:

Po ostatnich Granatach i Świnicy z Zawratu mam ochotę na więcej wrażeń w tych okolicach ? Świetny materiał, zachęciliście do przejścia, w przyszłym roku trzeba będzie podjąć wyzwanie. Można się zmęczyć od samego oglądania, ale to, jak spokojnie o tym wszystkim mówisz, równoważy, to, co widzimy na filmie ? Taka trochę Krystyna Czubówna górskich relacji ? ? 

Hahaha, no toś pojechał ? Dzięki ?
Można się zmęczyć, ale to takie super pozytywne, górskie zmęczenie ?


 

 

1 godzinę temu, piterson777 napisał:

Swietny film! Nie mam jeszcze zaliczonego fragmentu Zawrat-Kozia Przełęcz i Skrajny Granat-Krzyzne ale w pazdzierniku o ile pogoda dopisze się to zmieni a Twój film tym bardziej mnie utwierdził w tym ? 

W takim razie, pozostaje mi życzyć udanej pogody!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...