Skocz do zawartości

Bystra 2248 m n.p.m.


Anna M.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Mateusz Z napisał:

 Chociaż szczerze mówiąc mnie wejście na Bystrą (przeszedłem tego dnia jeszcze Wąwóz Kraków) zmęczyło bardziej niż na kiedykolwiek na Rysy.

Ja mam tak że w Tatrach Wysokich mniej się męczę niż w Zachodnich. Może dlatego że trzeba zaliczyć najpierw Chochołowską albo Kościeliską ? Generalnie w Wysokich bardziej dynamicznie zmienia się otoczenie i z każdego miejsca trochę inne widoki. Ale szlak na Rysy faktycznie potrafi zmęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
Dnia 19.02.2020 o 19:04, Anna M. napisał:

 Szlak jest długi, ale w lato jest długi dzień, jest czas na zdjęcia i na poleżenie ? 

Aniu da się i zimą tylko to wstawanie niektórym przeszkadza .?

Edytowane przez Tatromen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Tatromen

W zasięgu wzroku ?

Bystra 30.03.2019.r 030.jpg

Na forach : Szczerość to jedna z lepszych cech , za którą ludzie mogą Cię znienawidzić . Zwłaszcza jak obnażasz ich fałsz i obłudę .

Edytowane przez Tatromen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Udało mi się w końcu odwiedzić ten piękny szczyt w ubiegły piątek... pogoda była piękna... przez całą drogę słońce choć listopadowe powietrze już potrafi dać się we znaki .... ciepła herbatka jak najbardziej wskazana ? 

Będąc na Siwej Przełęczy pojawiły się pierwsze chmury, które zakryły Bystrą, ale u góry było bajecznie....

Wychodziłam z Kościeliskiej przez Ornak, powrót Starobociańską...

DSC00668.JPG

DSC00661.JPG

DSC00656.JPG

DSC00588.JPG

DSC00620.JPG

20201113_124206.jpg

DSC00699.JPG

20201113_111707.jpg

  • Lubię to ! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wjesna  ok 5:40 weszłam na szlak do kościeliskiej a na górze byłam 12:20 z ok 30 minutowym pobytem na śniadanie w schronisku (byłam tam przed 7) i jedną większą pewnie 20 min przerwą na szlaku. Czas wedle mapy to ok 7h więc wydaje mi się ze czas był dobry, ale troche pedziłam żeby zdążyć za nim słońce zajdzie. Wracałam starobociańską ale juz na luzie bez pośpiechu...

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zośka mimo, że przykryły prawie wszystko to zrobiły to w taki sposób, że wybaczyłam im tego psikusa bo było bajecznie...

@wjesna to co wygląda jak stolik to może i być stolikiem ? a tak serio to co niektórzy siadali na nim i robili sobie foty więc sama nie wiem...  moze jakies trofeum do pozowania... ??

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wjesna napisał:

Co to jest to, co wygląda jak stolik? 

A to nie jest czasem "kompas" z opisem panoramy? Na Płaczliwym Rohaczu jest podobny. Jak byłem na Bystrej to tego nie było, albo nie pamiętam. Dobry stolik, żeby wódeczki polać :D 

Edit: Żeby oczy nacieszyć - końcówka października 2018: 

 

DSCN1711.JPG

DSCN1717.JPG

Edytowane przez Mateusz Z
  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka lat temu na Bystrej od słowackiej strony przy kiepskiej pogodzie i tego "stolika" nie było nie było również tabliczki z nazwą szczytu i wysokością.

Odwiedziłem Bystrą w tym miesiącu i tu pogoda dopisała??. ?️Tabliczka już jest a ten stolik tak jak pisze Mateusz to panorama otaczających szczytów.

Nie wiedziałem natomiast,że takowy jest na Rohaczu. Kiedyś nie było.

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To i ja coś dorzucę z mojego ostatniego wejścia  - końcówka września 2020

P1010122.thumb.JPG.0e20df48ebb3cae90653e2ae57a7030e.JPG 20200920_130508.thumb.jpg.97dfad5c68dd2264f60d90f0b7bf2fcf.jpg

panorama na ZachodnieP1010132.thumb.JPG.be3c8a4b9d594e1cab74269b61be51f4.JPG

ostatnie podejście widać szlaki: przez Błyszcz i bezpośrednio na Bystrą20200920_122603.thumb.jpg.3e88adef9da93f3e615c86f70687ee51.jpg

.... a i jeszcze ten słynny "stoliczek" żeby było wiadomo co to za szczyty rzecz jasna ?20191019_133516.thumb.jpg.00f648aa3cdf569845d0a6a5c872987b.jpg 

Edytowane przez Krzysiek Zd
  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...