Skocz do zawartości

Które buty lepsze?? Scarpa czy Salewa


Matii

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

@Lexi - to Twoja kolekcja? ?

Tak na serio to moje "w góry" są te dwie pierwsze i jeszcze niskie zodiaki  - a dwie pary są żony.... ?

1 godzinę temu, Zośka napisał:

A gdzie czerwone ?

noo sorry nie miałem nigdy czerwonych ..ale za to mam niebieskie - mogą być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Zośka napisał:

Właśnie kilka tygodni temu byłam na koncercie?

Widziałem Stinga na Live Festiwal w Oświecimiu..fajna impreza była przez pare ładnych lat, bywały gwiazdy: Clapton, P. Gabriel, Elton John czy Scorpions i Queen..........potem nastąpiła zmiana...ta zmiana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Q'bot napisał:

BTW. Jak się te Dachsteiny sprawdzają? Bo kiedyś miałem ochotę kupić, wyglądały jak skarpeta trochę, ale zabrakło mojego rozmiaru w sklepie... 

Bardzo wygodne, fajnie trzymają i super przyczepność prawie na wszystkim. Na Bieszczady/Beskidy ok, na skałe i kamienie zbyt miękkie no i GTX w nich to czysto puste hasło….taki superoddychający sweterek ….w ulewnym deszczu przeciekają po minucie, w błocie i śniegu ok…… chodziłem w nich też przy -10 i specjalnie nie zmarzłem. Sportowe buty po niskich górach ale i na miasto ok…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, wieszczu napisał:

Hej, jakiś czas temu kupiłem Scarpy Kailash, but super wykonany, wygodny, ale dosłownie zero amortyzacji, po całym dniu w górach nogi bolały jak nigdy w żadnych innych butach. Jak to wygląda z innymi Scarpami? Możecie przy okazji coś powiedzieć o Dolomite Zermatt? 

Wymień wkładkę, odpowiada ona w dużej mierze za amortyzacje.

Na przykład Scarpa Zodiac GTX ma fajną wkładkę ale mam też Zodiaki bez GTX (niskie) które oryginalną wkładkę miały beznadziejną - do wymiany natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...