Skocz do zawartości

Zimowy Everest


Gość Nobody

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mija 40 lat od zimowego zdobycia Mount Everestu ! Ten dzień na zawsze zmienił oblicze himalaizmu. Wszystkim uczestnikom tej wyprawy, tym którzy zdobyli szczyt i tym którzy wspólnie z nimi pracowali na ten sukces wielkie gratulacje i podziękowania. Panowie ogromny SZACUN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym poszła,  ale strasznie nie lubię zimna ?

Tak serio marzy mi się chociaż spojrzeć na Górę Gór ?

A wszystkim, którzy tego dokonali oczywiście gratuluję.

Podziwiam upór, hart ducha i siłę u wszystkich, którzy mają to szczęście chodzić tak blisko nieba. Gratki ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Tatromen

Zróbcie dla mnie składkę a z urlopem sobie poradzę ! Gwarantuje Wam !  ?? I zdjęcia będą ! ? ?Ps. Jak uzbieracie więcej to też dam radę przedłużyć pobyt , spokojnie ! ???Powiem Wam czy warto ! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen

Tak ciężko się przyznać do porażki ?, trzeba kombinować ?? Tu żaden originał nie pomoże? (nawet go nie ma) druga to druga ! ??  Ps. Potem to wykasujemy , ok ? Albo przejdźmy na priv !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tatromen napisał:

Tak ciężko się przyznać do porażki ?

Jak kiedyś spróbuję i się nie uda to przyznam się do porażki obiecuję. A na razie ani urlopu ani kasy więc odpuszczam. A jak Ci bardzo zależy to oddam Ci ten Everest bo w sumie to wolę bardziej oryginalne góry np. Nanda Devi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
2 minuty temu, Krisbin napisał:

Złotówka dla Tatromena na realizację marzenia !??️

Jakby tak każdy polak to mogę się przeprowadzić ! ?? Ale od Ciebie liczyłem na więcej , mizerny start !  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
3 minuty temu, vatra napisał:

Brawo Tatromaniacy!!!? Co z Waszą miłością do Tatr?????

Nie czytała nasza droga forumowiczka na tym forum , że nie samymi Tatrami człowiek żyje ?!?!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
1 minutę temu, Krisbin napisał:

Stówka brzmi lepiej ale małą łyżeczką też się można najeść.?

 

Masz rację , dlatego wieloryb jest tak wielki !!!! Plankton ale ok. 3-4 ton dziennie. Krisbin ja też się nie pogniewam na trzy , cztery tony 200 złotówek !????  ....Nie musi być dziennie , wystarczy raz !!!! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
2 godziny temu, Q'bot napisał:

 

To dużo makulatury... cztery tony

52f75fad0334f.jpg

Do tej pory siedzisz w górach ? , brak orientacji w walucie ? , zacofanie straszne masz??, żal mi Cię , dużo straciłeś  !!!! ??  Możesz to wyrzucić , faktycznie masz makulaturę ! ?? Popatrz !

image.jpeg

Edytowane przez Tatromen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...