Skocz do zawartości

Kraków i okolice


Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Jestem Konrad i na co dzień mieszkam w Krakowie.

Stosunkowo często jeżdżę samochodem w okolice Tatr - z Krakowa mamy zaledwie 110 km, więc trzeba z tego korzystać ? (najczęściej na cały jeden dzień w weekend - w sobotę lub niedzielę, sporadycznie wyjazd na kilka dni).

Bardzo często dysponuje wolnymi miejscami w samochodzie - z miłą chęcią zabiorę chętne osoby do wspólnego spędzenia dnia na szlakach. 

Pozdrawiam! 

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na codzień mieszkam w Krakowie. A skałami (bo nie górami ? ) zauroczyłam się będąc na wycieczce szkolnej w Ojcowie (Oj, było to wieki temu ? ). Zauroczenie przerodziło się w pasję do gór, w których staram się spędzać każdą wolną chwilę. Zazwyczaj jeżdżę na jeden dzień, ale zdarzają się również wyjazdy weekendowe. Obecnie głównie jeżdżę w Tatry. Kiedyś były to Bieszczady, Gorce, Karkonosze, Stołowe, .... 

Pakuję polecak i jadę bez względu na to czy są chętni czy też nie.

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Też z Krakowa, Tatromaniak od lat, choć tu od dziś.

W Tatry wypady od dziesięciodniowych do jednodniowych. Gdy jestem 10 dni, to nie ważne, czy deszcz, czy słońce (czy coś pomiędzy), idę w góry. Zawsze z Zakopca i nigdy w lipcu czy sierpniu (za gorąco, za dużo ludzi) (raz tylko byłem w lipcu, 2018 r., dzień po kilkudniowych ulewach, więc szlak na Rysy był pusty).

Pozdrowienia dla wszystkich Tatromaniaków!

P1240063.JPG

Edytowane przez Rupicapra rupicapra
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 24.08.2019 o 15:01, Anika napisał:

To wpiszę się i ja, również z Krk i również jeżdżę głównie na jednodniowe wypady. Może faktycznie kiedyś się zgadamy? Zawsze to fajniej spędzić podróż z innymi Tatromaniakami ? Pozdrawiam!

Anika , fajniej by było spędzić wspólnie z innymi czas w górach na szlaku niż w podróży !!!!??? Z Krakowa nie jeżdżę więc ominie mnie ta przyjemność !!!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej, ja także z Krakowa. Kiedy tylko mam możliwość wyskakuję w Tatry. Niemal wyłącznie na 1 dzień (wyjazd możliwie jak najwcześniej, najczęściej autobusem), sam.

Sporo szlaków się już przeszło, niektóre raz, inne dziesiątki razy. Gdy brak pomysłu, szybkim marszem pod Czarny Staw Gąsienicowy. Tam postój i analiza w którą stronę dalej. "Moje" miejsca to przede wszystkim okolice wspomnianego stawu (Kościelec, Świnica, przełęcz Krzyżne...). Choć nie stronię także od długich wędrówek po Tatrach Zachodnich.

Gdyby ktoś, kiedyś miał ochotę na pogawędkę, a może wspólne wędrówki, proszę śmiało zaczepiać ?

Pozdrowienia dla uciekających w Góry!

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...