Skocz do zawartości

Noclegi pod Tatrami


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

"Apartamenty Teklarz" w Murzasichle od kilku lat wynajmujemy u niego pokoje i zawsze jest ten sam wysoki standard :) Daleko od centrum Zakopanego, korków i chaosu, ale na tyle blisko aby wypad w góry był atrakcyjny. Właściciel mega pozytywny, kogoś takiego przez całe życie nie spotkałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnia moja przygoda z noclegiem była taka: rezerwuje nocleg w środę, 4 pokoje,  oczywiście wszystko w porządku - przyjeżdżajcie - przyjeżdżamy w piątek, z uwagi na korki dosyć późno bo koło 20:15 i co ... nie ma już miejsc. No a co z naszą rezerwacją ? znajdźcie sobie gdzie indziej nocleg,  to słowa gospodyni. No i znaleźliśmy nocleg w Murzasichlu już o 22:30. Przyznam że trochę jestem rozżalony zachowaniem właścicieli pensjonatu LASSAKÓWKA bo jeździliśmy tam od 12 lat(kilka razy w roku) i wyszło tak że gospodarze mają to gdzieś a liczy się tylko kasa. Było  fajnie, zaciszna okolica, spokojnie, można było odpocząć ale cóż do tego pensjonatu już nie pojedziemy .

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam "Pokoje u Renaty" Zakopane, ul. Mrowce 17d. Z właścicielką zawsze można się dogadać rezerwując nocleg, nie zawsze jest potrzebna zaliczka. Ceny są przystępne, na dole jest kuchnia i można przygotować sobie coś do jedzenia. W wersji "na gotowca" jest bar z obsługą w sąsiednim lokalu lub opcja zamówienia pizzy w godzinach wieczorno-nocnych 18-3 u syna właścicielki. Zaciszne miejsce a jednocześnie szybko można dojechać do Centrum lub przejść pieszo 2km. Ponadto przy słonecznej pogodzie mega widoki z balkonu z dużym przekrojem Tatr na całą Orlą Perć, Świnicę, Kasprowy aż po Giewont. Byłem wielokrotnie u pani Renaty i nigdy nie zawiodłem się☺ Polecam śmiało☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willa Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej - piękna sprawa, dobrze aby mieć środek transportu bo to sporo ułatwia w podjechaniu na parking, ostatnio nawet dowiedziałem się że można to z właścicielami ogarnąć. Dla wygodnych relaks po dobrym wycisku w górach to oczywiście termy w Bukowinie - jakieś 10min spacerkiem. 
Drugą opcją to Pokoje Gościnne Majerczyk, testowałem opcje bez auta jeśli chodzi o dostanie się wczas na szlaki - oczywiście parking do dyspozycji w pierwszej jak i drugiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...