Skocz do zawartości

Chmury nad Sławkowskim


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

Okienko piękne ? We wrześniu wybieram się na Słowację i Sławkowski jest w planach ?

@Zośka Masz jakiś sprawdzony parking w Starym Smokowcu? Planuję kilka szlaków stamtąd a będę nocował w Novej Lesnej więc chyba trzeba będzie podjeżdżać.

Edytowane przez staroń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było aż tak źle, coś jednak zobaczyliście. 

Mój Sławkowski przed ponad 20 laty to była mgła prawie od początku do końca, a w tej mgle co i rusz wrażenie że to już ? po czym oczywiście okazywało się że jeszcze nie. Na górze siedział jakiś facet, też z Polski, wyposażony w (na oko) profesjonalny  sprzęt foto i czekający "aż się przetrze". My też czekaliśmy jakieś dwie godziny - nie przetarło się. Ale za to w zejściu się rozpadało. ?

Potem próbowałem raz jeszcze, ale wówczas pokonał mnie upał, musiałbym mieć beczkę wody na plecach, żeby tamtego dnia wejść, zejść i nie zejść (na zawał).

Uraz do tego podejścia mam do dziś, choć od kilku lat zaczyna się on zmniejszać i być może w końcu polezę tam raz jeszcze, póki zdrowie dopisuje  ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zośka napisał:

A z Novej Lesnej też możesz podjechać kolejką która jeździ do Popradu.

I tak się chyba skończy, daleko z Novej Lesnej nie jest więc nie wyjdzie dużo. 2 lata temu parkowałem gdzieś pod kolejką za 4 euro? A nad Szczyrbskim za 5 chyba, w takiej sytuacji kolejka lepsza, tym bardziej, że sam jadę, dzięki ? 

Edytowane przez staroń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zośka można powiedzieć, że dzisiaj znowu tradycja podtrzymana ? Na szczęście chmury się super ułożyły i miałaś cudne widoki ? Foty naprawdę piękne ?

9 minut temu, jaaga76 napisał:

Jak się nie ma, co się lubi, to się człowiek dopasuje ??

Szczególnie w górach, więc nie ma co wybrzydzać ?

  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...