Skocz do zawartości

13.01-16.01 - Zimowe Tatry :)


staroń

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem długo w Nowym Roku bez gór :) trochę myślałem, czy porzucić letnie standardy i wybrać się w Tatry w zimie czy jeszcze w tym roku odpuścić, postanowiłem się jednak przejechać i zdecydowanie nie żałuje :) Ostatnie 4 dni obfitowały we wrażenia i piękną pogodę... jeśli tak będzie co wyjazd to już się nie mogę doczekać kolejnych :)

1. Wierch Poroniec - Rusinowa Polana - Gesia Szyja
2. Kuźnice - Boczań - Dolina Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Kasprowy Wierch
3. Kuźnice - Hala Kondratowa - Kondracka Przełecz - Kopa Kondracka - Przełecz pod Kopą Kondracką - Kuźnice
4. Cyrhla - Kopieniec Wielki - Cyrhla


 

DSC07282.JPG

DSC07323.JPG

DSC07426.JPG

DSC07433.JPG

DSC07483.JPG

DSC07562.JPG

DSC07574.JPG

DSC07620.JPG

DSC07630.JPG

DSC07632.JPG

DSC07646.JPG

DSC07678.JPG

DSC07697.JPG

DSC07714.JPG

DSC07797.JPG

DSC07800.JPG

DSC07805.JPG

DSC07829.JPG

DSC07862.JPG

DSC07888.JPG

DSC07910.JPG

  • Lubię to ! 9
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacek napisał:

Jakie warunki na Czerwonych? Też się wybieramy tam już niebawem. Raki mam, ale moja lepsza połowa tylko raczki. Stykną?

Ja byłem w niedziele na Wołowcu. Większość w raczkach szła. Ja w rakach ale myślę, że raczki na takie warunki by były lepsze. Na czerwonych myślę, że podobne warunki są. Raczki stykna chyba, że śniegu napada. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Agunia napisał:

Super fotki. Zimą często myślę o Grzesiu.. tam też jeszcze mnie nie było ?

Dzięki, ja byłam kiedyś w sierpniu, ale widoczność była zerowa.... w sobotę była pogoda wymarzona pięknie słonecznie i ciepło a widoki klasa ? właściwie to nie wiedziałam czego się tam spodziewać, ale to co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania ? i do tego ten śnieg zmrożony skrzypiący pod rakami .... marzenie, radość nie do opisania ...

Ludzi też wcale niedużo,  grupka narciarzy i kilka osób, były momenty że byłam tam sama ?

Nie myśl więc za duzo tylko w drogę bo warto ? 

20200127_173234.jpg

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...