Skocz do zawartości

Trasa do polecenia


Adrianchonw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
czy ktoś może polecić jakąś fajną 
jednodniową wyprawę ( start Ok 5 parking rusinowa polana lub spod wyciągu na Kasprowy ) tak by Ok 18/19 być na dole. 
w zeszłym roku zimą pierwszy raz byłem w tatrach i wszedłem na Kasprowy i trochę w kierunku skrajnej turni. 
mam ochotę na fajny spacerek z super widokami. Pozdrawiam 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Adrianchonw napisał:

No tak auto zostawię w jednym miejscu i wypadało by po nie wrócić ? 

możesz rownież polecić cos innego , mam załatwiony nocleg w okolicach Krupówek ale to nie koliduje bo mogę autem podjechac , od 2.30/3 chce wyjechać z Katowic by rano odrazu atakować 

 

A wolisz spacer doliną z widokami na szczyty czy wejście na jakiś szczyt z super widokiem? Jeżeli szczyt - mamy zimę pisałeś że w zeszłym roku byłeś pierwszy raz w Tatrach, trzeba pamiętać o bezpiecznym poruszaniu się w zimowych warunkach... 

Z Rusinowej Polany mozesz pójść na Gęsią Szyje szlak ładny widokowo, ze szczytu panorama na Tatry wysokie i Bielskie. Jak na zimę szlak łatwy i bezpieczny. Samochód zostawić proponuję na parkingu Wierch Poroniec. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 13.01.2020 o 16:09, Adrianchonw napisał:

No tak auto zostawię w jednym miejscu i wypadało by po nie wrócić ? 

możesz rownież polecić cos innego , mam załatwiony nocleg w okolicach Krupówek ale to nie koliduje bo mogę autem podjechac , od 2.30/3 chce wyjechać z Katowic by rano odrazu atakować 

 

jak cię jeszcze w Tatrach nie było zimą to tak jak wyżej, Gęsia Szyja albo na Grzesia 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...