Skocz do zawartości

Zimowe wyjście


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Agunia napisał:

Byłam na Gęsiej Szyi tylko raz, jedyne co pamiętam to błoto i mgłaaa... Ale jeśli rzeczywiście widoki są takie jak na fotkach to aż się wybiorę ? ?

@Agunia widoki są niesamowite, panorama na całe Tatry wysokie. Pięknie jest też na całej długości szlaku Wierch Poroniec - Gęsia, i polanie Rusinowej oczywiście.

Byłam kiedyś w lato było równie pięknie ale gorąco a szlak wydawał mi się znacznie dłuższy.... teraz w zimie schody na Gęsią były pod śniegiem i zdecydowanie wygodniej się szło ...?

20200124_124709.jpg

20200124_130324.jpg

20200124_132307.jpg

20200124_212941.jpg

  • Lubię to ! 4
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego mają w sobie te góry?! Wabią... kuszą... czarują... Człowiek siedzi i patrzy na te zdjęcia, po tysiąc razy przegląda te same i nigdy się nie nudzą! Są lepsze i gorsze ale każde jest ważne bo za każdym jakaś inna historia schowana, wspomnienie... emocje... przygoda.. 

Taka zeszłoroczna Rusinowa!

 

20190221_125449-01.jpeg

Edytowane przez vatra
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Agunia napisał:

Jak wyglądają opcje parkingowe zimą w Bielovodskiej? Jest gdzie bezpiecznie "porzucić" auto gdy jest śnieg? Coś czuję, że wybiorę się w marcu w Tatry ?

Na Łysej Polanie, po stronie słowackiej jest parking, można spokojnie zostawić samochód za 6€ na cały dzień. Po polskiej stronie jest chyba nieczynny.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krisbin napisał:

Pięknie dziś w Taterkach.   A dużo człowieków na szlaku?

Bardzo dużo! Trudno się dziwić bo pogoda jest naprawdę świetna i dobre warunki. Dobrze że ludzie tak aktywnie spędzają czas ale przyznam, że z Rusinowej uciekałam dosyć szybko bo około 13.00 był dosłownie tłum ludzi.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, vatra said:

Bardzo dużo! Trudno się dziwić bo pogoda jest naprawdę świetna i dobre warunki. Dobrze że ludzie tak aktywnie spędzają czas ale przyznam, że z Rusinowej uciekałam dosyć szybko bo około 13.00 był dosłownie tłum ludzi.

Przekonaliście mnie. W marcu dam Gęsiej Szyi drugą szansę ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, vatra napisał:

@Anuś Wyobraź sobie, że to właśnie Twoje zdjęcia z Gęsiej zmotywowały mnie żeby tam pójść! No i super! To było bardzo łatwe, ciekawe no i widoki rewelacyjne? Teraz już myślę o Grzesiu? A Ty co planujesz?

Miło mi to słyszeć @vatra ja nie mam właściwie zadnych konkretnych planów, może jakiś spontan .... myślałam o Giewoncie zimą ? no i czytam jak @karpasani pisze, o kozim że z piątki całkiem łatwo to też mi daje do myślenia.... powiem że bardzo.... ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...