Skocz do zawartości

Zimowe wyjście


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka szczytów w sezonie letnim juz za mną jednak od dawna zastanawiam się nad zimowym wejściem. Czy wybiera się ktoś w lutym/marcu w Tatry i chętnie przyjąłby jedną osobę aby pokazać zimowe wejścia? Jesli nikt by się taki nie znalazł to od jakich szczytów zimą najlepiej zacząć? I jeszcze jedno pytanie Co sądzicie o kursie zimowym z portalem tatrzańskim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Nu81 napisał:

Chyba jadę jutro się przejść na Wołowiec przez Grzesia. Zapowiadają super pogodę ?

Kurde zapomniałem, że skoki narciarskie w Zakopanem są w ten weekend (w piątek już kwalifikacje). Przeraża mnie wizja zakorkowanych dojazdówek ?

Ech, chyba trzeba zmodyfikować plan i na rozruch wejść na Babią.

Kochane Taterki będą musiały poczekać na następne okno pogodowe

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nu81 napisał:

Kurde zapomniałem, że skoki narciarskie w Zakopanem są

Przez dwa najbliższe dni pogoda faktycznie ma być super ale na skokowy weekend nie radzę pchać się do Zakopanego. Byłam w czasie letniego Grand Prix bo też zapomniałam i wolałabym już tego nie widzieć na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2020 o 21:50, Nu81 napisał:

Kurde zapomniałem, że skoki narciarskie w Zakopanem są w ten weekend (w piątek już kwalifikacje). Przeraża mnie wizja zakorkowanych dojazdówek ?

Ech, chyba trzeba zmodyfikować plan i na rozruch wejść na Babią.

Kochane Taterki będą musiały poczekać na następne okno pogodowe

?

Jak powiedziałem tak zrobiłem. Zimowa Babia Góra - done ?

IMG_20200124_111451841_HDR.jpg

IMG_20200124_115029863.jpg

IMG_20200124_121138838_HDR.jpg

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vatra napisał:

To miejsce to fenomen? Tutaj nigdy nie ma dzikich tłumów! Moja ulubiona❤️

Jakoś ta dolina nigdy nie należała do moich ulubionych ale trzeba było chodzić jakoś na Polski Grzebień czy Rohatkę więc się szło a teraz pierwszy raz zachciało mi się tam iść. Nie wiem czy to zasługa tego śniegu, którego na nizinach brak tej zimy czy super widok na Twoim zdjęciu ale chyba niedługo skuszę się na spacer...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nobody napisał:

Jakoś ta dolina nigdy nie należała do moich ulubionych ale trzeba było chodzić jakoś na Polski Grzebień czy Rohatkę więc się szło a teraz pierwszy raz zachciało mi się tam iść. Nie wiem czy to zasługa tego śniegu, którego na nizinach brak tej zimy czy super widok na Twoim zdjęciu ale chyba niedługo skuszę się na spacer...?

Bielovodska o każdej porze roku jest śliczna! Zależy też kto co lubi i czego szuka. Dzisiaj było naprawdę super! Spotkaliśmy może cztery osoby na szlaku. Cisza, spokój, iskrzący się w słońcu śnieg, szumiący potok pełen kamieni w śnieżnych czapach... błękitniutkie niebo... niesamowite widoki...???  No i oczywiście super towarzystwo ?

Edytowane przez vatra
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...