Skocz do zawartości

Spodnie tatry zima, alpy lato


Krzycho01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Na materiałach używanych do odzieży znam się jak na balecie, wcale. Poszukuję spodni, na zimowe wypady w tatry oraz na letnie wędrówki po lodowcach w Alpach. Chciałbym raczej celować w materiały lżejsze i cieńsze (teraz noszę budżetówki z decathlona i dają radę) a w przypadku dużych mrozów dotychczas zawsze wrzucałem getry termo i takie układ jest dla mnie idealny. Niestety kupno tylko przez www dlatego chciałbym zminimalizować ryzyko odsyłania nieudanego zakupu. Mierzyłem stacjonarnie milo, nie podchodzi mi ich ciansy krój. Co polecacie? Jak się ma wgl RR stosunek ceny do jakości? 

Edytowane przez Krzycho01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2022 o 16:46, Krzycho01 napisał:

Mierzyłem stacjonarnie milo, nie podchodzi mi ich ciansy krój. 

Mhyyy... Milo ciasne? Może jednak rozmiar większy... ?  Milo są świetne i na zimę i na lato.  Ostatnio nabyłam spodnie Salewy i jestem bardzo rozczarowana.... pewne je sprzedam. 

Zobacz spodnie Simonda w Decathlonie.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2022 o 17:21, Krzycho01 napisał:

Tak, wiem jak piszemy Tatry, bardzo rzeczowa odpowiedź na pytanie 

no i fajnie że dzięki forum można się czegoś nauczyć a do raków polecam zakłdać stuptuty wtedy tak szybko nie uszkodzisz spodni

Ranking stuptutów - najlepsze stuptuty 2021 / 2022 roku (najlepszy-ranking.pl)

zadowalających spodni bez przymierzenia raczej nie da się kupić bo to że dany model dobrze leży na dupie Janusza albo Grażynki wcale nie oznacza że będzie pasował Tobie

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...