Jump to content

Świnica Zimą

Recommended Posts

Dzisiaj byłem pokrywa stabilna,sniegu duzo dobrze się szło nic tylko  ruszać.Do niedzieli  gdy słońce będzie tak dawać, a będzie może być różnie, ale generalnie  jak wyjdziesz rano wczesnie to będzie git.

IMG-20220317-WA0021.jpg

IMG-20220317-WA0042.jpg

• Like ! 6
22 godziny temu, Daerkopolo napisał:

Dzisiaj byłem pokrywa stabilna,sniegu duzo dobrze się szło nic tylko  ruszać.Do niedzieli  gdy słońce będzie tak dawać, a będzie może być różnie, ale generalnie  jak wyjdziesz rano wczesnie to będzie git.

Rewelacja dzięki, tak, zawsze ruszam wcześnie ;) Pewnie koło 3-4 na szlaku najpóźniej.

A powiedz bo zastanawiamy się ze znajomym czy brać uprzęże, linę i śruby lodowe :) Będzie gdzie użyć tam pod koniec czy raczej wg Ciebie nie ma sensu?

Jeżeli Twój komfort psychiczny będzie lepszy to weź sprzęt , ale czy jest sens? To jakies trudny szczyt nie jest.Blizej  szczytu jest wieksza ekspozycja,ale wszytko do ogarnięcia.

Ktos tam wchodził na linach,ale moim skromnym zdaniem nie ma tam potrzeby.

Wygląda to z dołu gorzej.niz jest w rzeczywistości.

20220317_110230.jpg

• Like ! 1
36 minut temu, Daerkopolo napisał:

Wygląda to z dołu gorzej.niz jest w rzeczywistości.

Tzn. generalnie na Świnicy byłem kilka razy, ostatni raz z 3-4 lata temu 🙂 Ale zawsze latem. Zimą jeszcze nie było okazji. Zastanawiałem się właśnie nad tym ostatnim kawałkiem...  Dzięki, pomyślę, czy będzie mi się chciało dźwigać 😉