Jump to content

Recommended Posts

9 minut temu, Shear napisał:

Hejka,

wrzucam kompilację z ostatniego wejścia na Kozi Wierch. Jeszcze przed załamaniem pogody... 🙂 

Pozdrawiam 🙂

No Panowie, respect 🙂 Świetny film. O której wchodziliście? Bo na filmie, poza Wami, żywego ducha nie widać 🙂 

• Like ! 3
13 minut temu, Shear napisał:

Hejka,

wrzucam kompilację z ostatniego wejścia na Kozi Wierch. Jeszcze przed załamaniem pogody... 🙂 

Pozdrawiam 🙂

Ale czad! 

I powiedz Ty chłopaku, dlaczego dopiero teraz zjawiasz się na forum? Ja też jestem tu raptem od wczoraj, ale nie chodzę aż tak ambitnie jak Ty 😉

Wrzucaj proszę więcej relacji!!! 🙂

• Like ! 4
Dnia 5.02.2022 o 20:31, Mnich Moderator napisał:

No Panowie, respect 🙂 Świetny film. O której wchodziliście? Bo na filmie, poza Wami, żywego ducha nie widać 🙂 

Thx. Generalnie jak wychodzę na tego typu ambitniejsze wyjścia to mam budzik na okolice 2:00 w Rabce.
Tutaj z tego co pamiętam wychodziliśmy jakoś chwilę po 4:00 z Palenicy. Przed nami szła tylko dwójka, która wytyczyła ten troszkę bzdurny wariant 😄 Mój kolega wrócił się w pewnym momencie, nie chciał się aż tak forsować, a ja doszedłem z poznanym na podejściu Tadkiem. Byliśmy tego dnia nr 3 i 4 na szczycie. Jak schodziliśmy to już szło trochę więcej ludzi 🙂

Dnia 5.02.2022 o 20:35, jaaga76 napisał:

@Shear machaliśmy do Ciebie z Gładkiego w tą niedzielę. Nie widziałeś? 😉

Jasne, że widziałem! Machałem czekanem 😛 

Dnia 5.02.2022 o 20:35, Zakochana w górach napisał:

Ale czad! 

I powiedz Ty chłopaku, dlaczego dopiero teraz zjawiasz się na forum? Ja też jestem tu raptem od wczoraj, ale nie chodzę aż tak ambitnie jak Ty 😉

Wrzucaj proszę więcej relacji!!! 🙂

Dzięki wielkie. Pewnie będzie więcej 🙂 No dopiero teraz.... 😉 Na kanale jak pisałem jest również nagranie z Kościelca. Na razie mam te dwa od kiedy sprawiłem sobie GoPro 🙂

Dnia 5.02.2022 o 23:12, J@n napisał:

świetna relacja - dzięki

Proszę! 😄 

• Like ! 3

@ShearSuper relacja👌🤩, wrzucaj tu więcej takich 😉

36 minut temu, Shear napisał:

Na kanale jak pisałem jest również nagranie z Kościelca

Też ją widziałem, świetna! 😍 Fajnie by było gdybyś ją też tutaj wrzucił 😉 Tam chyba było znacznie trudniej bo widać spore zalodzenie w górnej części podejścia i tuż pod szczytem? ☺

• Like ! 2
20 minut temu, Krzysiek Zd napisał:

@ShearSuper relacja👌🤩, wrzucaj tu więcej takich 😉

Też ją widziałem, świetna! 😍 Fajnie by było gdybyś ją też tutaj wrzucił 😉 Tam chyba było znacznie trudniej bo widać spore zalodzenie w górnej części podejścia i tuż pod szczytem? ☺

Oki jasne, wrzucę osobno za chwilę 🙂 

Ogólnie jak mam porównać całościowo to jednak Kozi kapkę bardziej wymagający, też momentami widać na filmie jak mocno śnieg był zmrożony (z plusów to czkan i raki świetnie się wbijały, ale trzeba było uważać na maxa). Na Kościelcu faktycznie sporo lodu było na koniec i tam są ze 2 miejsca, gdzie technicznie są trudniejsze, ale generalnie było bardzo OK.

• Like ! 3