Skocz do zawartości

Jak miłośnik Tatr świętuje swoje urodziny


ania71wro

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie: "Nie ma tu tematów przeterminowanych bo Tatry się nie starzeją". Wobec tego wrzucam temat jesienny, w zimie mi za daleko w Tatry, jeżdżę w Karkonosze (na razie).

 

Jak miłośnik Tatr świętuje swoje urodziny

Poza skokiem spadochronowym (zrealizowane, było genialnie) zażyczyłam sobie na swoje baaardzo okrągłe urodziny kilku dni w Tatrach, bo cóż może być piękniejszego? Dodam, że osiemnastkę też tu spędziłam, choć trasa była mniej ambitna, pracowałam wtedy sezonowo w schronisku.

Wyobraźcie sobie, że udało mi się zarezerwować we wrześniu noclegi w Gazdówce, z ledwie tygodniowym wyprzedzeniem (sic!). Ktoś zrezygnował. Rezerwacja pogody też przebiegła pomyślnie.

Dzień wcześniej wybrałam się na Turbacz, aby przy zachodzie i wschodzie słońca wprawić się w odpowiedni nastrój. (No, może nie do końca, po prostu chciałam wyjechać o dzień wcześniej, niż miałam rezerwację).

Na Szpiglasowym pomyślałam swoje życzenia. Jeśli się spełnią, to czekają mnie jeszcze świetne tatrzańskie, a może i alpejskie wyprawy. Wracając z Wrót Chałubińskiego widziałam rodzinę kozic i sfilmowałam świstaka. Przyjęłam to z radością jako prezenty.

Najpiękniej było kolejnego dnia w drodze na Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem. Wyszłam wcześnie korzystając z okazji, jaką daje nocleg w schronisku, i po 9-tej byłam na Przełęczy. Pusta piękna droga, wspaniałe widoki, posiedziałam na górze i dopiero w drodze powrotnej mijałam sporo ludzi, szlak robi się niestety popularny.

A zatem jeśli macie urodziny w dogodnej porze roku – zróbcie sobie niezapomniany prezent!

20210911_054839.jpg

20210913_082314.jpg

20210913_095849.jpg

20210913_114038.jpg

20210914_065002.jpg

20210914_081427.jpg

20210914_090526.jpg

20210914_113045.jpg

Edytowane przez ania71wro
zmiana tytułu, maniak Tatr i Tatromaniak to jednak nie to samo, przepraszam
  • Lubię to ! 12
  • Dziękuję 1
  • Wow 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ania71wro napisał:

Piszecie: "Nie ma tu tematów przeterminowanych bo Tatry się nie starzeją".

Dodam jeszcze że nigdy nie starzeją się ludzie (niezależnie od tego które urodziny świętują) którzy Tatry kochają i je przemierzają. Najlepszym przykładem są Twoje trasy i foty które wrzuciłaś?? Brawo??

  • Lubię to ! 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jaaga76 napisał:

@ania71wro po kolorach wnoszę, że możemy mieć bliksko urodziny! Ja na urodziny notorycznie życzę sobie coś "w góry"albo  "o górach"... niestety zwykle nie udaje mi się być na szlaku w dniu urodzin....

Jeśli to mniej więcej połowa września, to świętujmy w tym roku razem. Ja wybieram się jak co roku w czerwcu i późnej we wrześniu. Pewnie napiszę wcześniej, że się wybieram.

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ania71wro zmienił(a) tytuł na Jak miłośnik Tatr świętuje swoje urodziny

Cudowne ujęcia @ania71wro! Mi wielkimi krokami też zbliżają się okrągłe urodziny i dobry ten pomysł świętować je w górach. Zawsze byłam fanką morza, dopóki nie wyszłam w góry i zakochałam się w nich bez pamięci. Teraz tylko nad formą muszę popracować do urodzin, by faktycznie zrealizować te „okrągłe” świętowanie :))

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...