Jump to content

Zimowe szlaki dla początkujących

Recommended Posts

11 minut temu, yossarian napisał:

Buty trekingowe więc raki koszykowe ? chociaż wyczytałem, że nawet do raków koszykowych nie każde wysokie buty się nadają.

Ja chodzę w Aku Camana Fitzroy i myślałem o rakach Climbing Technology Nevis Flex.

Będzie to działało?

Bo buty do raków nawet koszykowych muszą mieć w miarę sztywną i twardą podeszwę. Twoje buty wyglądają na bardzo delikatne. Możesz sobie kupić do raków łącznik elastyczny. U mnie to się sprawdziło a buty miałam takie(też raczej niezbyt sztywne a przeżyły ? https://merlin.pl/ecco-biom-terrain-gore-tex-trapery-czarne-rozmiar-36/6292615/ 

4 godziny temu, yossarian napisał:

Będzie to działało?

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, może wypożycz wpierw takie raki ( są teraz dość popularnym modelem, więc nie powinno być problemu) i zobacz czy to działa. Ja kiedyś miałem zestaw który nie powinien działać, czyli buty QUECHUA SH520 X-WARM MID i raki camp stalker, a działało elegancko. Teraz mam buty Aku Conero GTX i chodziłem w rakach camp i ct, czuć trochę różnicę z racji twardszej podeszwy i ogólnie konstrukcji buta, ale bez szaleństw - najważniejsze żeby rak nie spadał z buta i trzymał się podczas chodzenia.   

• 2 weeks later...