Jump to content

Recommended Posts

Kilka razy byłam na Pilsku, ale zdjęcia mam w starym telefonie. W tym roku tylko Hala Miziowa-bardzo lajtowy wypad, bym powiedziała plażing😜

DSC_0313_1.JPG

DSC_0307_1.JPG

DSC_0283_1.JPG

DSC_0314_1.JPG

• Like ! 2

Kasia no chyba że się idzie w dwie godziny do góry i na dół razem i nie do Miziowej tylko na Słowacki szczyt (plażing?) !!!! 😉😂🏃‍♂️

Edited by Tatromen
  • Like ! 1

Ooo uwielbiam Pilsko, jak dla mnie bije na głowę Babią Górę (lepsze panoramy 🙂 bywam tam kilka razy w roku, ostatnio w sierpniu. Górka z super widokami na Tatry, Beskid Śląski, Małą Fatrę i Babią Górę, jednakże chyba ani razu na Pilsku nie trafiłem na taką przejrzystość jak w innych górach. 🙂 Zauważyłem też, że jak się idzie w sierpniu od strony Rysianki to czas wejścia znacząco się wydłuża, a winę za to ponoszą borowiny, które rosną tuż przy szlaku 😉

A propos Pilska: czy ktoś z Was wie co z tą nartostradą biegnąca z Korbielowa? 🤔 Słyszałem, że tam nie za bardzo jest pomysł jak to dobrze rozhulać i Słowacy podobno mieli to wykupić i wyremontować, bo ludzie strasznie narzekają na infrastrukturę. Ktoś, coś?

Tak dla porównania wrzucę zdjęcie panoramy Tatr z Babiej Góry przy dobrej przejrzystości (wtedy był warun petarda, a zdjęcie robione z tel) i standardowe z Pilska, czyli coś tam widać 😉

IMG_20191110_014525.jpg

IMG_20191110_014229.jpg

IMG_20190818_155722.jpg

Edited by Luk_
  • Like ! 3