Skocz do zawartości

Pytanie o warunki w starym schronie przy Morskim Oku


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tam nie nocowałem, a mam nocować wkrótce. Dziś dzwoniłem, ale jakiś nieprzyjemny człowiek robił łaskę, że w ogóle cokolwiek powiedział. Słabo go słyszałem, przerywało, nie chciał powtarzać ("już mówiłem, że...").

Zrozumiałem, że w starym schronisku jest kuchnia turystyczna. Czyli pewnie wrzątek, prąd i zlew. Czy jest tam lodówka?

W ogóle jeśli ktokolwiek będzie w stanie powiedzieć cokolwiek o warunkach w tym schronisku (nocleg i kuchnia), będę wdzięczny.

(P.S. Wiem, że bufet jest tylko w nowym.)

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Spałem tam jedynie na glebie. Jest kuchnia, wrzątek, prysznice, zlew. Z tego co kojarzę to jest "lodówka" ale z colą i batonikami ? albo to może automat stojący na korytarzu.. Ogólnie jest tam fajny górski klimat. Mało który niedzielny turysta tam wchodzi odpocząć, czy schronić się przed warunkami atmosferycznymi. W kuchni można przyrządzić spokojnie swój posiłek, jest gdzie usiąść przy stoliku. W pokojach nigdy tam nie byłem. Na sam nocleg spoko baza wypadowa na Rysy czy przełęcz pod Chłopkiem.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest piec więc wrzątek dostępny non stop. Oczywiście jest też zlew i jakieś naczynia no i zbiorowe prycze, tzn. ustawione jedna obok drugiej. Jest tam trochę klimatu starego prawdziwego schroniska a noclegi jeśli dobrze pamiętam chyba około 30 złotych. Ale wolę nocować w Starej Roztoce!

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...